Henkiä Salossa!

Täällä on aikaspaljon HENKIÄ joista suomen valtion pitää saada mitä pikemmin käännytyspäätös.
- Kas kun eivät taulutelkkaria selässään edes patalapset jasaneet kantaa, no onhan niillä ne kalliit knnytietokoneet.

ETTÄ: Vittuun sä henkinesi, olet huumeissa.
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tori Krilin alla puolela Joku Henki (Ulkomalainen) yrriti panna Suommalasta naista.
Soon Rikkollis-Luontosta.
Emme suvaitte. Suvaitteeko Eemi? Kysymppä vaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VeturitallistaPorttola kirjoitti:

Täällä on aikaspaljon HENKIÄ joista suomen valtion pitää saada mitä pikemmin käännytyspäätös.
- Kas kun eivät taulutelkkaria selässään edes patalapset jasaneet kantaa, no onhan niillä ne kalliit knnytietokoneet.

ETTÄ: Vittuun sä henkinesi, olet huumeissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu