Missä haluaisit tulla isketyksi?

Laittakaa vielä mukaan mies/nainen.
Palstatrollit voi jättää huomiotta myös.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ainakaa taxijonossa. Kerran on isketty ja vielä takaapäin.

Äänestä

Hehkeä varttunut nainen iski minut eläkeläisristeilyllä ja kyllä se oikein mukavalta tuntui, hytissä varsinkin.

Äänestä

Kirjasto tai kauppa ym. Olisi hyvä. Kunhan ei mikään baari ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mliläinen kirjoitti:

Laittakaa vielä mukaan mies/nainen.
Palstatrollit voi jättää huomiotta myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu