Eli olen kohta syönyt ensimmäisen liuskan e-pillereitä ja tuntuu, että vatsani on todella turvonnut. Olen lähiaikoina syönyt melko epäterveellisesti eli suklaata lähes päivittäin ja lisäksi muita leivonnaisia ja jäätelöä. Olen kuitenkin aina ollut ruumiinrakenteeltani sellainen, etten lihoa vaikka mitä söisin. Nyt vatsani on kuitenkin todella turvonnut ja jatkuva nälkä vainoaa. Johtuuko tämä turvotus vain pillereistä? Tasaantuuko pillerien aiheuttama turvotus myöhemmin?
Vastaukset 1
- eipalloenää
Ei voi tietää, joillakin tasottuu, itselläni ei. Ja nälkä voi johtua noista leivonnaisista ja suklaista mitä syöt, et saa tarpeeksi kehosi vaativaa ravintoa ja kroppa huutaa ravinteita. Syö oikeaa ruokaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092280Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???23903- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha563816- 82718
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 57571