Järjetön klovnien pelko

Hojdybxtj

Tää pelko on aika uusi tuttavuus, koska tajusin pelkääväni klovneja vasta kuukausi sitten. Pelko tuli aivan yllättäen enkä koskaan ennen ole kokenut klovneja pelottaviksi. Eli tajusin pelkääväni niitä silloin kun kutsuin ystäviäni yökylään ja pyysin heitä meikkaamaan itsensä oikein karmaiseviksi. (Buhahaa kauhuelokuvia) Ite meikkasin itteni zombiksi (:D oikeesti tosi paskasti vessapaperin avulla, joka muutti meikin naamioksi :'D) Ja olin siis kutsunu 2 kaveria meille. No, eka tuli ja yritin säikäyttää sen mut en onnistunut :D Mutta kun toinen tuli ja yritin säikäyttää sen vaan seisahdin paikalleni ja jäin tuijottaan sitä kauhistuneen näkösenä ((::DD))

peräännyin sit siitä ja mun kaveri alko nauraa ilkeästi koska tajus et pelkään :P Se oli laittanu jonku pelottavan klovni- naamarin kasvoilleen ja laittanu oranssin peruukin päähänsä, mut muuten se oli normaaleilla vaatteilla. Oikeesti halusin vaa juosta vitun lujaa pois sen luota :D Kompastuin ja kaaduin maahan (jee kissanportti) Oikeesti mun kaveri on asshole, koska se käveli mun luokse puhuen jotenki vieraalla äänellä ja nautaen ilkeää syvää naurua D:

Sit se vaan istu mun mahan päälle ja tunki naamansa lähelle mun naamaa. (oikeesti makasin maassa selällää ja se istu mun mahan päällä työntäen naamaansa mun naamaan :D) Käänsin mun pään sivuttain ja irvistin ja yritin työntää sitä pois mut se laitto mun kädet jotenki oudosti jalkojensa alle ja siirty istuu mun rinnan päälle. Sit se kumartu taas mun naamaan ja kuiskasi "Want some candy?" ja vastasin: "No, i don't want your fuckin candies, bitch" (joo puhutaa hirveesti enkkuu keskenämme ja ollaa kauheita toisillemme muth)

sit se kuiskas: "Do i need to make you want some?" ja vastasin "Nyt oikeesti painu vittuun tää ei oo enää hauskaa mua pelottaa" ja aloin kiemurrella. "Muttakun mä en välitä" kaverini sanoi ja puhalsin mun korvaan ja alkoi kutittaa mua.

(Sanotaan nyt vaikka niitä Nikoksi ja Annaksi, Niko on mun päällä ja Anna jossai päin taloo) Aloin huutaa ja nauraa vaikka yritin pidätellä. "ANNA AUTAHAHAHH" huusin ja Niko alkoi vain kutittaa mua kovempaa. Kun Anna ehti eteiseen, Niko oli alkanut puhaltaa mun korviin. Anna alkoi vain nauraa kun mä rukoilin armoa puoliksi itkien ja nauraen. Ne varmaan luuli et kaikki on hyvin, mut oikeesti olin kauhuissani aina kun näin Nikon.
:(

0

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

        Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
        Maailman menoa
        46
        6127
      2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

        Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
        Maailman menoa
        313
        5075
      3. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

        samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
        Maailman menoa
        160
        4854
      4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

        Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
        Maailman menoa
        136
        4662
      5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

        Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
        Maailman menoa
        20
        3890
      6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

        Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
        Asunnot ja asuminen
        19
        2404
      7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

        Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
        Suomalaiset julkkikset
        3
        2188
      8. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

        Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
        Ikävä
        24
        1815
      9. Romanttinen ystävänpäivä?

        Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
        Ikävä
        73
        1782
      10. Kaisa Juuso eroaa

        Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
        Perussuomalaiset
        220
        1512
      Aihe