Teidän kannatta mennä katsomaan niin ei tarvitse moittia:
https://www.toyota.fi/ajankohtaista/tapahtumat/viikonloppunayttely.json#/youtube/#/youtube/t4xy3yFOOR4
Viikonloppunäyttely
13
240
Vastaukset
- jäiköVuosiBonusSaamatta
Ei se Toyota paremmaksi muutu liikkeen sisätiloissa ja pullakahvia juodessa. On sitä ihmisellä parempaakin tekemistä(toivottavasti) kuin käydä kuikuilemassa aasialaisia halpistuotteita.
- tojo_ei_sytytä
Kävin jo syksyllä. Ei varmaan ole sen kummoisempia nyttemmin. Samaa onnetonta koppuraa nytkin, en vaihtanut Tojoon.
- fsddsffdsdsfdsf
Etpä tietenkään. Pität tehtävänäsi haukua täällä Toyotaa.
- 8kahdeksas
Kolmannella kerralla sinä vaihat Toyotaan. Et sinä sinne mene, jos ei kiinosta. Kyllä teet hyvän päätöksen, jos vaihat Toyotaan. Minulla on 2016 mallin Avensis automaatilla, ja on pirun mukava ajella.
- noita_en_osta
Skoda tai Tojo, en ikinä.
- TeronTuskaJAtkuu
Skoda on sentään auto verrattuna Toyotaan. Ocu voitti mm. saksalaisen tv:n autosarjassa BMW:n 3-sarjalaisen mennen tullen. Kuinkahan Toyota pärjäisi, hehee!
- todellisuus_on_karu
Etpä tietenkään osta, persaukinen, luottotiedot menettänyt henkilö, milläs ostat
- upeethybraalit
Pitääkö odottaa viikonloppua? Eiks heti voi mennä ostoksille?
- tojotaonpop
Neljäs Tojota menossa välil oli pösö foortti ooppeli mut tojo on sentään auto.En haluu mitään saksalaista laatupaskaa vaan kunnon auton.
- Yleistä
Mikä on riittävän hyvä auto hankittavaksi?
Täydellistä autoa kun ei vielä ole tehty.
Niin millä perusteilla valinta tulisi suorittaa?
Valintaan mäyttää vaikuttavan monenmoi-
set syyt ja etenkinTUNTEET
Minulle riittää käyttövarmuus,että auto pe-
laa luotettavasti ja on tarkoituksiini sopiva.
Varmuuden saatte kun katsotte mitkä mer-
kit kestävät tarkastelun 7-10 vuoden ajalla.
Kärkipäähän sijoittiu merkki nimeltä .....
TOYOTA? huomasittekö, TOYOTA- kiva.tietää
Muistan tämän kun tulee auton kanssa ongelmia. Vielä ei ole tullut ongelmia saksalaisten kanssa, mutta olen ajanutkin vasta reilut 30 vuotta niillä.
Lupaan harkita tojoa vakavasti jos saksalainen minut joskus pettää. 2v/auto sattaa jotenkn mennä ilman ongelmia. Toyotalla ajaa 10v eikä tarvii vikalistaa ihmetellä.
- Kauheehäkkyrä
Tohjo paalataan tyypillisesti parinsadan tuhannen kilometrin käytön jälkeen. Yleensä omistaja tuntee helpotusta. Tyhmimmät uusii virheensä, viisaammat vaihtavat merkkiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk775570Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6343643SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit862986Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3022820"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1081874Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6611785Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141481Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871453Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241431Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .1901043