Viikonloppunäyttely

13259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei se Toyota paremmaksi muutu liikkeen sisätiloissa ja pullakahvia juodessa. On sitä ihmisellä parempaakin tekemistä(toivottavasti) kuin käydä kuikuilemassa aasialaisia halpistuotteita.

Äänestä

Kävin jo syksyllä. Ei varmaan ole sen kummoisempia nyttemmin. Samaa onnetonta koppuraa nytkin, en vaihtanut Tojoon.

Äänestä
  • Etpä tietenkään. Pität tehtävänäsi haukua täällä Toyotaa.

    Äänestä

  • Kolmannella kerralla sinä vaihat Toyotaan. Et sinä sinne mene, jos ei kiinosta. Kyllä teet hyvän päätöksen, jos vaihat Toyotaan. Minulla on 2016 mallin Avensis automaatilla, ja on pirun mukava ajella.

    Äänestä

Skoda tai Tojo, en ikinä.

Äänestä
  • Skoda on sentään auto verrattuna Toyotaan. Ocu voitti mm. saksalaisen tv:n autosarjassa BMW:n 3-sarjalaisen mennen tullen. Kuinkahan Toyota pärjäisi, hehee!

    Äänestä

  • Etpä tietenkään osta, persaukinen, luottotiedot menettänyt henkilö, milläs ostat

    Äänestä

Pitääkö odottaa viikonloppua? Eiks heti voi mennä ostoksille?

Äänestä

Neljäs Tojota menossa välil oli pösö foortti ooppeli mut tojo on sentään auto.En haluu mitään saksalaista laatupaskaa vaan kunnon auton.

Äänestä

Mikä on riittävän hyvä auto hankittavaksi?
Täydellistä autoa kun ei vielä ole tehty.
Niin millä perusteilla valinta tulisi suorittaa?

Valintaan mäyttää vaikuttavan monenmoi-
set syyt ja etenkinTUNTEET

Minulle riittää käyttövarmuus,että auto pe-
laa luotettavasti ja on tarkoituksiini sopiva.

Varmuuden saatte kun katsotte mitkä mer-
kit kestävät tarkastelun 7-10 vuoden ajalla.
Kärkipäähän sijoittiu merkki nimeltä .....
TOYOTA? huomasittekö, TOYOTA

Äänestä
  • Muistan tämän kun tulee auton kanssa ongelmia. Vielä ei ole tullut ongelmia saksalaisten kanssa, mutta olen ajanutkin vasta reilut 30 vuotta niillä.
    Lupaan harkita tojoa vakavasti jos saksalainen minut joskus pettää.

    Äänestä

  • 2v/auto sattaa jotenkn mennä ilman ongelmia. Toyotalla ajaa 10v eikä tarvii vikalistaa ihmetellä.

    Äänestä

Tohjo paalataan tyypillisesti parinsadan tuhannen kilometrin käytön jälkeen. Yleensä omistaja tuntee helpotusta. Tyhmimmät uusii virheensä, viisaammat vaihtavat merkkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fdfdffde kirjoitti:

Teidän kannatta mennä katsomaan niin ei tarvitse moittia:

https://www.toyota.fi/ajankohtaista/tapahtumat/viikonloppunayttely.json#/youtube/#/youtube/t4xy3yFOOR4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu