Olin vähän hassu

Pyyhin persettäni pelkällä kädelläni kun piti paperin kanssa pyyhkiä. Tein ruokaakin mutta sitten muistin etten ollut pessy käsiäni. Kohta koko konkkaronkka on ripulissa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kommuunista keittäjällä shittyhands?

Äänestä
  • Mamuilla hyvä hygienia, keittäjä on p.rseestä!

    Äänestä

  • Rakastan mamuja. Tosiasiassa mä luulen, että tämän kaltaiset aloitukset johtuu siitä, että ihmistä on toruttu hygieniaan liittyen lapsena ja hänellä on tarve purkaa traumaansa palstalla. Muuten en ymmärrä aloittajaa.

    Äänestä

Tähän on pakko kertoa oikeastaan vähän surullinen kokemus. Koululaisena työharjoittelussa yksi vanhus teki noin aivan oikeasti. Ei vain tainnut muistaa enää miten homma toimii ja huolestui kun halusi pian ylös. Nuori harjoittelija yksin vanhuksen kanssa oli vähän pulassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shittyhands kirjoitti:

Pyyhin persettäni pelkällä kädelläni kun piti paperin kanssa pyyhkiä. Tein ruokaakin mutta sitten muistin etten ollut pessy käsiäni. Kohta koko konkkaronkka on ripulissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu