Onko se melperi vai Kesitas sammunut

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mielestäni kuvassa on leastadiolaisnainen
VL-nainen on suuren osan ajasta raskaana ja siihen liittyy pahoinvointi
Ei tuosta kuvasta näe että olisi juovuksisa
Voi myös olla häntäon nussittu vl-miehen(miesten toimesta ) niin että jalat eivät kanna
ja on edelleen tuossa asennossa jossa sai kyrpää
Vaikea sanoa yhden kuvanperusteella
Keskustelen asiasta veljien kanssa illalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuonne_ves- kirjoitti:

san lattialle?

http://www.allviralthings.com/15-hilarious-drunk-fails/?utm_campaign=03032015&utm_content=P962-T11-splits-drunkfails&utm_source=taboola&utm_medium=cpc&utm_term=mvlehti&utm_campaign=AVT-Desk-Tab-Blist

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu