Rauman kahvilat

Missä on Rauman halvin/edullisin kahvikupponen?
585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eliittiravintola Otavassa. Euron muki ja santsi ilmainen.

Äänestä

Kysykää tori kyttäreiltä V-P-J kyllä ne tietää kaiken ja kaikista..

Äänestä

Väittäisin että citymarketin kahvilassa on ainakin edullisimmasta päästä olevat kahvit ja käntyt

Äänestä

No Kontiolla tietenkin, siellähän saa kaupanpäälle kuunella kun omistajatar haukkuu työntekijöitä. Mikäs sen rentouttavampaa.

Äänestä
  • No hyvää leipääkin sieltä saa. Haukkumisia en ole kuullut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turvapaikanhakija8 kirjoitti:

Missä on Rauman halvin/edullisin kahvikupponen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu