Monikulttuurisuus = islam-monokulttuurin Ipod-sotilaskarkurit ja pahat pojat jotka ovat naista ja täysiylöspitoa vailla. Matkan varrella olisi ollut Suomea houkettelevampia asuinpaikkoja esim. Sveitsi, Italia, Ranska, Saksa tai Ruotsi mutta miksi juuri Suomi olisi paras maa "turvapaikkaa" ja hyysäystä hakevalle nuorelle miehelle?
Tämä on tilanne tänään ja puolen vuoden päästä tilanne on pahempi. Silloin karkotetut eivät suostu lähtemään kotimaahansa.
Miksi koko ajan hoetaan että suomalaisten tarvitsee sopeutua ja oppia uusille tavoille että maahantunkeutujilla olisi mukavaa? Miten Yle kehtaa kertoa miten naisten tulee pukeutua ja käyttäytyä ja koska sopii liikkua ulkona, jos ei halua tulla tunkeutujien raiskaamaksi? Miten sama porukka suhtautuisi, jos suomalaiset tulisivat laittomasti rajojen yli Irakiin tai Somaliaan? Villi veikkaus että kiinni saadut suomalaiset ammuttaisiin rajalle tai heitettäisiin vankilaan. Maahantunkeutumisessa onnistuneet saisivat todennäköisesti kivitys ja raippatuomioita ja naiset pakotettaisiin paikallisiksi seksiorjiksi. Miksi meidän pitää kohdella heitä kuninkaallisina kun heiltä ei samassa tilanteessa suomalaisia kohtaan heruisi kuin luotikuuroja?
Yhteisenä idolina miljoonalle Euroopan turvapaikanhakijoille on profeetta, sotapäällikkö ja pedofiili Mohammed sillä hän yhdistää tämän euroislam-kulttuurin.
Naiset sopeutuvat helpommin "partalapsiin"
4
159
Vastaukset 4
- safsafafa
Mohammed ei ollut pedofiili.
Mutta muuten kirjoituksesi on täyttä asiaa.- ollaanilosia
Hadithien (esim. al-Bukhaari) mukaan profeetta Muhammad otti Aisha-nimisen henkilön vaimokseen tämän ollessa 6-vuotias. Muhammad "pani avioliiton täytäntöön" Aishan ollessa 9-vuotias.
"... Sunna [= Muhammadin elämäntapa] on sitova esikuva muslimeille, ja jokaisen hurskaan muslimin velvollisuus on noudattaa profeetta Muhammadin tarjoamaa esikuvaa. Profeetta Muhammad oli [...] virheiltä suojattu (ma'sum), joten hän ei käytöksessään tehnyt mitään väärää tai mitään, mikä ei olisi ollut Jumalan tarkoitus."
Suomen Islamilaisen yhdyskunnan imaami Chehab Khodr, tuo linnanjuhlien kestovieras, pitää 13:a vuotta sopivana avioitumisikänä tytöille.
Pedofilia islamkulttuurissa:
https://www.alarabiya.net/articles/2009/01/15/64297.html
Yhdistyneiden kansakuntien (YK) sivuilta: http://unhchr.ch/html/menu6/2/fs23.htm
“…Lapsiavioliitto ryöstää tytöltä hänen lapsuusaikansa....."
Muslimivaltiot eivät ole allekirjoittaneet YK:n ihmisoikeusjulistusta.
- suomi2016
Tilanne vastaanottokeskuksissa on kiristymässä, selviää poliisin päivittäisestä valtakunnallisesta tilannekuvaraportista.
– Sieltä käy ilmi, että tilanne on kiristynyt päivä päivältä, kertoo ylikomisario Harri-Pekka Pohjolainen.
Ruotsin poliisi: emme kykene suojelemaan Ruotsia terrorismilta
http://www.thelocal.se/20151127/police-we-cant-protect-sweden-from-terrorists - wertyui
valitettva tosiasia on että kristittyja tullaan vainoamaan meidän maassa lopun ajalla ennekuin jeesus tulee, ja arvaat että tuolta päin ne vainoajamme tulevat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?251818- 126841
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.123647- 54578
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv89551Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan88540- 65531
- 42525
Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko62495Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas26474Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi267470Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.34463- 8436
Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota31425- 58422
- 41416
Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51415Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v9409Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.
Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as27396S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan6395