Naiset sopeutuvat helpommin "partalapsiin"

ollaanilosia

Monikulttuurisuus = islam-monokulttuurin Ipod-sotilaskarkurit ja pahat pojat jotka ovat naista ja täysiylöspitoa vailla. Matkan varrella olisi ollut Suomea houkettelevampia asuinpaikkoja esim. Sveitsi, Italia, Ranska, Saksa tai Ruotsi mutta miksi juuri Suomi olisi paras maa "turvapaikkaa" ja hyysäystä hakevalle nuorelle miehelle?
Tämä on tilanne tänään ja puolen vuoden päästä tilanne on pahempi. Silloin karkotetut eivät suostu lähtemään kotimaahansa.

Miksi koko ajan hoetaan että suomalaisten tarvitsee sopeutua ja oppia uusille tavoille että maahantunkeutujilla olisi mukavaa? Miten Yle kehtaa kertoa miten naisten tulee pukeutua ja käyttäytyä ja koska sopii liikkua ulkona, jos ei halua tulla tunkeutujien raiskaamaksi? Miten sama porukka suhtautuisi, jos suomalaiset tulisivat laittomasti rajojen yli Irakiin tai Somaliaan? Villi veikkaus että kiinni saadut suomalaiset ammuttaisiin rajalle tai heitettäisiin vankilaan. Maahantunkeutumisessa onnistuneet saisivat todennäköisesti kivitys ja raippatuomioita ja naiset pakotettaisiin paikallisiksi seksiorjiksi. Miksi meidän pitää kohdella heitä kuninkaallisina kun heiltä ei samassa tilanteessa suomalaisia kohtaan heruisi kuin luotikuuroja?

Yhteisenä idolina miljoonalle Euroopan turvapaikanhakijoille on profeetta, sotapäällikkö ja pedofiili Mohammed sillä hän yhdistää tämän euroislam-kulttuurin.

4

106

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • safsafafa

      Mohammed ei ollut pedofiili.

      Mutta muuten kirjoituksesi on täyttä asiaa.

      • ollaanilosia

        Hadithien (esim. al-Bukhaari) mukaan profeetta Muhammad otti Aisha-nimisen henkilön vaimokseen tämän ollessa 6-vuotias. Muhammad "pani avioliiton täytäntöön" Aishan ollessa 9-vuotias.
        "... Sunna [= Muhammadin elämäntapa] on sitova esikuva muslimeille, ja jokaisen hurskaan muslimin velvollisuus on noudattaa profeetta Muhammadin tarjoamaa esikuvaa. Profeetta Muhammad oli [...] virheiltä suojattu (ma'sum), joten hän ei käytöksessään tehnyt mitään väärää tai mitään, mikä ei olisi ollut Jumalan tarkoitus."
        Suomen Islamilaisen yhdyskunnan imaami Chehab Khodr, tuo linnanjuhlien kestovieras, pitää 13:a vuotta sopivana avioitumisikänä tytöille.
        Pedofilia islamkulttuurissa:
        https://www.alarabiya.net/articles/2009/01/15/64297.html
        Yhdistyneiden kansakuntien (YK) sivuilta: http://unhchr.ch/html/menu6/2/fs23.htm
        “…Lapsiavioliitto ryöstää tytöltä hänen lapsuusaikansa....."

        Muslimivaltiot eivät ole allekirjoittaneet YK:n ihmisoikeusjulistusta.


    • suomi2016
    • wertyui

      valitettva tosiasia on että kristittyja tullaan vainoamaan meidän maassa lopun ajalla ennekuin jeesus tulee, ja arvaat että tuolta päin ne vainoajamme tulevat

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7748
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3722
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1876
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1160
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1013
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      28
      973
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      827
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      772
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      739
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      268
      703
    Aihe