Monikulttuurisuus = islam-monokulttuurin Ipod-sotilaskarkurit ja pahat pojat jotka ovat naista ja täysiylöspitoa vailla. Matkan varrella olisi ollut Suomea houkettelevampia asuinpaikkoja esim. Sveitsi, Italia, Ranska, Saksa tai Ruotsi mutta miksi juuri Suomi olisi paras maa "turvapaikkaa" ja hyysäystä hakevalle nuorelle miehelle?
Tämä on tilanne tänään ja puolen vuoden päästä tilanne on pahempi. Silloin karkotetut eivät suostu lähtemään kotimaahansa.
Miksi koko ajan hoetaan että suomalaisten tarvitsee sopeutua ja oppia uusille tavoille että maahantunkeutujilla olisi mukavaa? Miten Yle kehtaa kertoa miten naisten tulee pukeutua ja käyttäytyä ja koska sopii liikkua ulkona, jos ei halua tulla tunkeutujien raiskaamaksi? Miten sama porukka suhtautuisi, jos suomalaiset tulisivat laittomasti rajojen yli Irakiin tai Somaliaan? Villi veikkaus että kiinni saadut suomalaiset ammuttaisiin rajalle tai heitettäisiin vankilaan. Maahantunkeutumisessa onnistuneet saisivat todennäköisesti kivitys ja raippatuomioita ja naiset pakotettaisiin paikallisiksi seksiorjiksi. Miksi meidän pitää kohdella heitä kuninkaallisina kun heiltä ei samassa tilanteessa suomalaisia kohtaan heruisi kuin luotikuuroja?
Yhteisenä idolina miljoonalle Euroopan turvapaikanhakijoille on profeetta, sotapäällikkö ja pedofiili Mohammed sillä hän yhdistää tämän euroislam-kulttuurin.
Naiset sopeutuvat helpommin "partalapsiin"
4
106
Vastaukset
- safsafafa
Mohammed ei ollut pedofiili.
Mutta muuten kirjoituksesi on täyttä asiaa.- ollaanilosia
Hadithien (esim. al-Bukhaari) mukaan profeetta Muhammad otti Aisha-nimisen henkilön vaimokseen tämän ollessa 6-vuotias. Muhammad "pani avioliiton täytäntöön" Aishan ollessa 9-vuotias.
"... Sunna [= Muhammadin elämäntapa] on sitova esikuva muslimeille, ja jokaisen hurskaan muslimin velvollisuus on noudattaa profeetta Muhammadin tarjoamaa esikuvaa. Profeetta Muhammad oli [...] virheiltä suojattu (ma'sum), joten hän ei käytöksessään tehnyt mitään väärää tai mitään, mikä ei olisi ollut Jumalan tarkoitus."
Suomen Islamilaisen yhdyskunnan imaami Chehab Khodr, tuo linnanjuhlien kestovieras, pitää 13:a vuotta sopivana avioitumisikänä tytöille.
Pedofilia islamkulttuurissa:
https://www.alarabiya.net/articles/2009/01/15/64297.html
Yhdistyneiden kansakuntien (YK) sivuilta: http://unhchr.ch/html/menu6/2/fs23.htm
“…Lapsiavioliitto ryöstää tytöltä hänen lapsuusaikansa....."
Muslimivaltiot eivät ole allekirjoittaneet YK:n ihmisoikeusjulistusta.
- suomi2016
Tilanne vastaanottokeskuksissa on kiristymässä, selviää poliisin päivittäisestä valtakunnallisesta tilannekuvaraportista.
– Sieltä käy ilmi, että tilanne on kiristynyt päivä päivältä, kertoo ylikomisario Harri-Pekka Pohjolainen.
Ruotsin poliisi: emme kykene suojelemaan Ruotsia terrorismilta
http://www.thelocal.se/20151127/police-we-cant-protect-sweden-from-terrorists - wertyui
valitettva tosiasia on että kristittyja tullaan vainoamaan meidän maassa lopun ajalla ennekuin jeesus tulee, ja arvaat että tuolta päin ne vainoajamme tulevat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937748
- 403722
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021876- 241160
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321013Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,28973Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53827Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31772Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60739TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o268703