Naiset sopeutuvat helpommin "partalapsiin"

ollaanilosia

Monikulttuurisuus = islam-monokulttuurin Ipod-sotilaskarkurit ja pahat pojat jotka ovat naista ja täysiylöspitoa vailla. Matkan varrella olisi ollut Suomea houkettelevampia asuinpaikkoja esim. Sveitsi, Italia, Ranska, Saksa tai Ruotsi mutta miksi juuri Suomi olisi paras maa "turvapaikkaa" ja hyysäystä hakevalle nuorelle miehelle?
Tämä on tilanne tänään ja puolen vuoden päästä tilanne on pahempi. Silloin karkotetut eivät suostu lähtemään kotimaahansa.

Miksi koko ajan hoetaan että suomalaisten tarvitsee sopeutua ja oppia uusille tavoille että maahantunkeutujilla olisi mukavaa? Miten Yle kehtaa kertoa miten naisten tulee pukeutua ja käyttäytyä ja koska sopii liikkua ulkona, jos ei halua tulla tunkeutujien raiskaamaksi? Miten sama porukka suhtautuisi, jos suomalaiset tulisivat laittomasti rajojen yli Irakiin tai Somaliaan? Villi veikkaus että kiinni saadut suomalaiset ammuttaisiin rajalle tai heitettäisiin vankilaan. Maahantunkeutumisessa onnistuneet saisivat todennäköisesti kivitys ja raippatuomioita ja naiset pakotettaisiin paikallisiksi seksiorjiksi. Miksi meidän pitää kohdella heitä kuninkaallisina kun heiltä ei samassa tilanteessa suomalaisia kohtaan heruisi kuin luotikuuroja?

Yhteisenä idolina miljoonalle Euroopan turvapaikanhakijoille on profeetta, sotapäällikkö ja pedofiili Mohammed sillä hän yhdistää tämän euroislam-kulttuurin.

4

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • safsafafa

      Mohammed ei ollut pedofiili.

      Mutta muuten kirjoituksesi on täyttä asiaa.

      • ollaanilosia

        Hadithien (esim. al-Bukhaari) mukaan profeetta Muhammad otti Aisha-nimisen henkilön vaimokseen tämän ollessa 6-vuotias. Muhammad "pani avioliiton täytäntöön" Aishan ollessa 9-vuotias.
        "... Sunna [= Muhammadin elämäntapa] on sitova esikuva muslimeille, ja jokaisen hurskaan muslimin velvollisuus on noudattaa profeetta Muhammadin tarjoamaa esikuvaa. Profeetta Muhammad oli [...] virheiltä suojattu (ma'sum), joten hän ei käytöksessään tehnyt mitään väärää tai mitään, mikä ei olisi ollut Jumalan tarkoitus."
        Suomen Islamilaisen yhdyskunnan imaami Chehab Khodr, tuo linnanjuhlien kestovieras, pitää 13:a vuotta sopivana avioitumisikänä tytöille.
        Pedofilia islamkulttuurissa:
        https://www.alarabiya.net/articles/2009/01/15/64297.html
        Yhdistyneiden kansakuntien (YK) sivuilta: http://unhchr.ch/html/menu6/2/fs23.htm
        “…Lapsiavioliitto ryöstää tytöltä hänen lapsuusaikansa....."

        Muslimivaltiot eivät ole allekirjoittaneet YK:n ihmisoikeusjulistusta.


    • suomi2016
    • wertyui

      valitettva tosiasia on että kristittyja tullaan vainoamaan meidän maassa lopun ajalla ennekuin jeesus tulee, ja arvaat että tuolta päin ne vainoajamme tulevat

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      376
      2416
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      65
      1860
    3. 154
      1433
    4. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1257
    5. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1211
    6. Vastuunkantoa

      Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu
      Ähtäri
      48
      945
    7. Olen varattu

      Kihloissa ja menemme naimisiin. Anteeksi💔
      Ikävä
      90
      884
    8. Haluatko enää nähdä mua mies?

      Se on täysin sinusta kiinni.
      Ikävä
      71
      842
    9. Ruohonpolttoa Suomussalmella

      Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla
      Suomussalmi
      43
      825
    10. Alavuden Ähtärin kylä 1.1.2028

      Ketä saamme kiittää tästä?
      Ähtäri
      28
      813
    Aihe