Mistä reikää Jarsulle? Ei ole väliä mikä reikä, kunhan poika pääsee tuuppaamaan vaikka lammasta takaapäin, niin rauhoittuisi trollaaminen edes vähän.
Jarssulle reikää, kaikki kelpaa
Auttakaa-Jarssua
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jarssu ei ehi nussimaan edes lammasta kun pitää trollata kaiken aikaa
Kohta alkaa turvat menee rullalle ja pataan tulee kaikille kuka vastaan sattuu tulemaan. Pillupäät paskantakaa muualle. Mä en lammasta halua nussia ennemmin homottelen vaikka reikä olisikin vähän paskanen.
No mikäs narsu-jarsulle nyt tuli, ennen oli niin retrokovaa, mutta nyt homoilu tullut esiin. Vittu mikä äijä, niin sitä näyteltiin niin urosta ja kovaa naisten miestä ja nyt sitten avautuikin homonussiksi! Ei ihme että muija lähti lätkimään :D
Heh sulla muijaa koskaan edes ollut senkin ääliö. Et edes tiedä vituista mitään sen homeisen poikapillusi kanssa. Kohta laulaa hilavitkutin sun pippelisi alla ja silloin rukoilet allahia! Senkin törppö homolimaperse.
Näyttäkää museon tytöt vähän mallia vitusta minkälainen on kunnon vittu.
Takajalat saappaaseen niin ei pääse karkuun lammas.
ÄLKÄÄ NYT HYVÄT IHMISET ÄRSYTTÄKÖ JARSSUA. MERITUULI KYLMÄ SANOO ETTÄ KELLÄ ONGELMA NIIN SITÄ EI PIDÄ ÄRSYTTÄÄ !!!