luistelutjalkineet

Missäs Harjavallassa saisi luistimet teroitetuksi? Vanhoista hokkareista on terät huollon tarpeessa.
111378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Vaikka kotonakin saa teroittaa.

Äänestä
  • Missä asut niin tuon sinulle jos osaat työn.

    Äänestä

Kokemäellä suutari teroittaa edullisesti ja ammattitaidolla! Suosittelen!

Äänestä
  • Kiitos asiallisesta neuvosta Kiekkoleidi. Osa täällä kommentoijista on kyllä joko heikko lahjaisia tai varhaisteinejä.

    Äänestä

  • Taitaapa olla luistinkeijukin suhteellisen heikko lahjainen.. :))))

    Äänestä

Satalinnassa Abul teroittaa santapaperilla edullisesti ja ammattitaidolla! Suosittelen!

Äänestä

Ennen sai terotettua pyörä ja vapaa-ajassa, mutta nyt en tiedä. Pakko kai täälläkin on joku olla joka teroittaa? Eikö kukaan oikeesti tiedä?

Äänestä

Tmi Epun pyörä ja kone torttila

Äänestä
  • Urheilu-Kukola teroittaa.
    Sijaitsee siinä Kodintekniikka Mattilan viereisessä vaaleassa puutalossa.

    Äänestä

Jokanen vähän vanhempi maatalonpoika jos ei tyttökin tietää miten luistimet terotetaan. ...jos et itse osaa niin pyydä reilusti apua taitavammalta tai vanhemmalta väeltä tai maksa sitten ittes kipeeks.

Äänestä

Terotin luistimet hiittenharjulla suksivuokraamossa. Makso vitosen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luistinkeiju kirjoitti:

Missäs Harjavallassa saisi luistimet teroitetuksi? Vanhoista hokkareista on terät huollon tarpeessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu