Lapsivihaajan toimet paljastuivat onneksi ajoissa, tällä kertaa...
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020812990_uu.shtml
>Nuorehko nainen suunnitteli vuosi sitten lapsiin kohdistuvaa laajaa joukkosurmaa Turussa, kertoo Ilta- Sanomat.>
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020812990_uu.shtml
>Nuorehko nainen suunnitteli vuosi sitten lapsiin kohdistuvaa laajaa joukkosurmaa Turussa, kertoo Ilta- Sanomat.>
Vastaukset 6
Vanhimmat
Niin, kas kun sattuikin, et olisi huomioinut jos olisi ollut mies. Nainen on psykiatrisessa hoidossa, hän on sairastunut henkisesti, onneksi ei ehtinyt sattua mitään.
Kun seuraavan kerran joku nainen murhataan se on varmaan palstan naisvihaajan suunnittelema jos sinun logiikkaasi seurataan.
ne siellä pollassas mellastaa XD vai tarkotettiinko sittenkin lastenmurhaajia?
Kovasti nyt sekopollakiihkosta pro murder-paskahuoraa totuus ahdistaa XDDDD hyhhyh, uppoo takasin ja mätäne sinne kalmantraumasuos syvyyksiin nyt vaan :))))))
Eikö olekin mahtavaa kun vois keskustella omaa tasoaan olevan kanssa :DDDDDDDD Tuothan sinä täältä haet. Vastustajissakin on joskus harvoin tasoisiasi. Silloin oikein innostut.
Tuli paha moka, piti sanoa abortin hyväksyvissä eikä vastustajissa :) Ethän riemastunut liikaa?
Onks ylentävää kun saa aina vaan mitä tilaa? ;) Meinaatko taas vajota ensyönä aamuvarhasen tunteina sinne tavalliselle tasolles tuon räyhäturpasen sivupersoonas muodossa, vai yritätkö nukkuakin välillä niiden kaapin perukoille kadonneiden lääkkeiden voimalla? :)