Pohdin kyseisen keittimen ostoa, mutta pitää kuulemma aikamoista metakkaa kahvinkeiton alussa/lopussa. Onko kokemuksia tai sattumoisin jopa videota? :D youtubesta ei löytynyt..
Wilfa WSP-1B kahvinkeitin,kokemuksia?
coffeemaister
32648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
On kokemusta kyseisestä keittimestä. Palautukseen meni. Ei tehnyt ns. puhdistusta pelkällä vedellä loppuun asti, vaan kovan korinan jälkeen sammui kesken kaiken. Keittimessä on pumppu, joka ei aina toimi niin kuin pitäisi. Kannattaa lukea nämä arvostelut loppuun saakka:
http://www.gigantti.fi/product/kodin-tuotteet/kahvinkeittimet/WSP1B/wilfa-svart-presisjon-kahvinkeitin-musta#
Kokemusta on. Palautukseen meni. Kannattaa lukea nämä käyttäjien arvostelut loppuun asti.
http://www.gigantti.fi/product/kodin-tuotteet/kahvinkeittimet/WSP1B/wilfa-svart-presisjon-kahvinkeitin-musta#
Wilfan tuotteet ovat täydellistä kuraa laadultaan. Tsekkaa Verkkokauppa.comin palautetuimmat. Voit hyvin ymmärtää vieraiden säälivät katseet kun sulla on Wilfaa keittiössä.