ei se mahu

Ei mahu. Ahdasta on. Ei mahu.
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyl mä tiedän, ei mul mikään mikropenis ole :)

Äänestä

Pakko mahtua ku o vihitty.

Äänestä
  • Ai senkö takia vaan, tunteilla ei olisi mitään merkitystä. Älä nyt hassuttele senkin jopa nyt jotakin.

    Äänestä

Ei ne keilapallot sinne mahdu ilman liukkaria hei!

Äänestä

Jospa onkin pienennetty liikaa kohdunpoistoleikkauksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtavanahdasseon kirjoitti:

Ei mahu. Ahdasta on. Ei mahu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu