Mietin joskus millainen olet, kun oikein kunnolla suutut...sitä on vaikea kuvitella. Haluaisin ainakin kerran oikein kunnolla ottaa sinun kanssasi yhteen, ja sen jälkeen oikein kunnolla...sopia ;-)
Ollaanko taas kaverit?
Ollaanko taas kaverit?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
öhööm kenelle tämä menee. irlkö?
Voitas viettää semmonen isä-tytär päivä :)
Saisit kyllä saada pikkasen piiskaa! Oot ollut tuhma
Mielipiteeni vain sanoin.
mutta sovitaan mieluummin irl :)
En ota suhun yhteyttä enää, ja jos lähetät viestiä vastaan mahdollisimman lyhyesti ja tylysti. Ei jaksa kiinnostaa enää sun pelleilys.
Umpikännisen viestistä ei myöskään saa selvää ja tuskin edes muistaa sen lähettäneensä.
Kai ymmärrät, että joskus voi se seinäkin tulla vastaan eikä hän kestä enää niitä toistuvia ohareitasi ja paitsioon jättämisiäsi sekä sitä ettet itse viitsi nähdä vaivaa suhteen eteen kuten teit ennen. Olet tottunut siihen, että hän taipuu aina, mutta joskus voi napsahtaa poikki viimeisen kerran.
Parisuhdeko niillä on ollut?????
Tällä palstalla se on ihan sama mikä.. tunteiden purkua vain
Niinpä suuriinkin. Kerjäsit sitä.
joskus on lautaset lennelly, sillon vuonna.19...................
Meidän isi ajaa ainakin autoa, ja meidän koira on takana, häkissä, ja minä olen takapenkillä.
Tainnut tällä kirjoittajalla mennä päässä sekaisin ystävyys ja seurustelusuhteet. Jäänyt linjoille katkerana soittelemaan.
No en...
sitä riidellään että voidaan sopia oikein kunnolla??
Ehkäpä joskus sitten pääset näkemään millainen olen, kun kunnolla suutun. Mutta nyt ollaan kavereita :) Rauhallista yötä sinulle oma rakas kaverini.