Osaako joku kertoa, millainen hotelli on Dostoeyvski Pietarissa? Onko kokemuksia???
Pietarin hotellit
6
229
Vastaukset
- Motel
Mene mieluimmin M-otel hotelliin on lähellä Gostini dvor eikä ole kallis ja erittäin hyvä aamiainen...netistä löytyy hotellin tiedot ja varata voi suoraan sivuilta.
- pietarrin
kiitos vastauksesta. Mutta onko sinulla kokemusta tuosta kysymästäni hotellista - jotain vikaa......????
- hyber
On oltu Dostojevskissa parikin kertaa. Ihan siisti ja kelvollinen hotelli, kohtuuhintainen eikä sijaintikaan paha. Aamiainen maistuva. Hotellin sivuilta voit varata huoneen suoraan ja edullisemmin. Mutta jos suositella saan niin mene hotelli Corinthiaan - loistava hotelli, loistava sijainti ja super aamiainen!!
- suber
Ja tähän vuodenaikaan tällä nykyisellä ruplan kurssilla ihan käypänen hintakin!! Siis tuo Corintiakin!!
- Piter
Majoitusta ei kannata varata mihinkään hotelliin niiden sivuilta. Edullisimmin esim. täältä: http://www.trivago.fi
http://www.momondo.fi/hotellit/
http://www.amoma.com
http://fi.otel.com
http://www.onhotels.com
Pientä alennusta:
http://www.vouchercodes.co.uk/onhotels.com
Kannattaa verrata hintoja. - valikadetta
Eipä pidä välttämättä paikkaansa! Hotelleilla on usein tarjoushintoja, jolloin suoraan varattuna hotellin hinta huomattavastikin edullisempi kuin välitysfirmojen kautta. Esim. Corintialla on nyt useiden %:en talviale, jota kannattaa käyttää - toki aina kannattaa verrata!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5519153Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1656274Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3785326Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli724811Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004421Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664093SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha2064027- 1042124
- 1141558
- 531096