Itsepähän nuo muslimit sikailullaan tuota kerjäävät. Hyvä että toimeliaita ihmisiäkin löytyy.
Saksalaislehti: Ihmisjoukko hyökkäsi ulkomaalaisten kimppuun Kölnissä
Poliisit partioivat lauantaina Kölnin aseman lähistöllä.
Poliisit partioivat lauantaina Kölnin aseman lähistöllä.
SAKSA Kölnissä on pahoinpidelty useita ulkomaalaistaustaisia ihmisiä, kertoo Kölnin poliisi Frankfurter Allgemaine -lehdelle.
Kölnin rautatieaseman luona parinkymmenen ihmisen joukko oli hyökännyt kuuden pakistanilaisen kimppuun. Kaksi hyökkäyksen uhreista loukkaantui. Hieman myöhemmin viisi ihmistä hyökkäsi väkivaltaisesti syyrialaisen kimppuun.
Kölniläisen Express-lehden mukaan suljetussa Facebook-ryhmässä on järjestelty ”ihmisjahtia” Kölnin keskustaan.
STT
Oikeutetusti, sitä saa mitä tilaa!
5
117
Vastaukset
- Jeeeeee
Jeesss :)
- Jllbjkk
Ja rassea ei yhtäkkiä haittaakaan naisiin kohdistuva väkivalta.
- HyvänAsianPuolesta
Luitko hyysäripaska edes tuota aloitusta ? Siinä sanotaan että muslimi paskiais raiskaajat saivat mitä kerjäsivät tuolla naisten ahdistelulla. Olen täysin naisten koskemattomuuden ja itsemääräämisoikeuden kannalla. Sitä samaa ei voi IKINÄ sanoa noista muslimipaskiaisista ! Että pidäpä hyysäri persereikä turpas kiinni !!
- Hjbbbjk
Itse unohdat sen, että nämä kostoiskut kohdistuvat yhtäläisesti myös naisiin ja lapsiin. Natsi ei valikoi eikä kunnioita myöskään musliminaista eikä lasta.
Ei myöskään Suomessa missä syljetään muslimilasten päälle ja uhataan raiskata musliminaisia kostoksi. Hjbbbjk kirjoitti:
Itse unohdat sen, että nämä kostoiskut kohdistuvat yhtäläisesti myös naisiin ja lapsiin. Natsi ei valikoi eikä kunnioita myöskään musliminaista eikä lasta.
Ei myöskään Suomessa missä syljetään muslimilasten päälle ja uhataan raiskata musliminaisia kostoksi.Silmittömän vihan vallassa oleva ei enää näe muuta kuin vihollisia...
Tunnista puolustajatyyppi...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1366228
- 574396
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s282888- 592871
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161885- 151544
Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271456Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹371447- 311261
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest431161