Oikeutetusti, sitä saa mitä tilaa!

HyvänAsianPuolesta

Itsepähän nuo muslimit sikailullaan tuota kerjäävät. Hyvä että toimeliaita ihmisiäkin löytyy.

Saksalaislehti: Ihmisjoukko hyökkäsi ulkomaalaisten kimppuun Kölnissä
Poliisit partioivat lauantaina Kölnin aseman lähistöllä.
Poliisit partioivat lauantaina Kölnin aseman lähistöllä.

SAKSA Kölnissä on pahoinpidelty useita ulkomaalaistaustaisia ihmisiä, kertoo Kölnin poliisi Frankfurter Allgemaine -lehdelle.
Kölnin rautatieaseman luona parinkymmenen ihmisen joukko oli hyökännyt kuuden pakistanilaisen kimppuun. Kaksi hyökkäyksen uhreista loukkaantui. Hieman myöhemmin viisi ihmistä hyökkäsi väkivaltaisesti syyrialaisen kimppuun.

Kölniläisen Express-lehden mukaan suljetussa Facebook-ryhmässä on järjestelty ”ihmisjahtia” Kölnin keskustaan.
STT

5

129

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jeeeeee

      Jeesss :)

    • Jllbjkk

      Ja rassea ei yhtäkkiä haittaakaan naisiin kohdistuva väkivalta.

      • HyvänAsianPuolesta

        Luitko hyysäripaska edes tuota aloitusta ? Siinä sanotaan että muslimi paskiais raiskaajat saivat mitä kerjäsivät tuolla naisten ahdistelulla. Olen täysin naisten koskemattomuuden ja itsemääräämisoikeuden kannalla. Sitä samaa ei voi IKINÄ sanoa noista muslimipaskiaisista ! Että pidäpä hyysäri persereikä turpas kiinni !!


      • Hjbbbjk

        Itse unohdat sen, että nämä kostoiskut kohdistuvat yhtäläisesti myös naisiin ja lapsiin. Natsi ei valikoi eikä kunnioita myöskään musliminaista eikä lasta.

        Ei myöskään Suomessa missä syljetään muslimilasten päälle ja uhataan raiskata musliminaisia kostoksi.


      • Hjbbbjk kirjoitti:

        Itse unohdat sen, että nämä kostoiskut kohdistuvat yhtäläisesti myös naisiin ja lapsiin. Natsi ei valikoi eikä kunnioita myöskään musliminaista eikä lasta.

        Ei myöskään Suomessa missä syljetään muslimilasten päälle ja uhataan raiskata musliminaisia kostoksi.

        Silmittömän vihan vallassa oleva ei enää näe muuta kuin vihollisia...
        Tunnista puolustajatyyppi...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      51
      5866
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4595
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4352
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4141
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      91
      3735
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      61
      3265
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2443
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2349
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2089
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1209
    Aihe