Mikä sen biisin nimi oli missä oli se kotka/haukka ja se poika "intiaani" joka juoksi siellä autiomaassa. Eiks se ollu David Bowien biisi? Vittu ku en saa päähäni mikä sen biisin nimi oli. Uudempaa kuitenkin.
David Bowie kysymys
KertokaaHeti
23118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Just samaa mietin :)
Vituttaa ku ei vaan saa päähän ja koittanut katsoa kaikki Bowien musa videot mut ei. Kylmis varmaan muistaa, mutta eihän se täällä ole sillon ku sitä tarttee. 90 luvun tuotos se joka tapauksessa oli.
En tiedä, mutta muistaako kukaan että mikä Bowie-video se oli, jossa David oli keskellä autiomaata ja istuskeli vessanpytyllä paskalla ja soitti samalla viulua??
Tiedän vastauksen kysymykseesi. Video ei ollut itseasiassa Bowien tekele ja yksityiskohdatkin muistit väärin.
Sekoitit autiomaan niittyyn, mitään lintua ei ollut ja poika "intiaania" ei ollut juoksemassa vaan hahmo oli kävelevä nainen Julie Andrews.
Eli tätä muistelit:
http://www.youtube.com/watch?v=5fH2FOn1V5g
uuuup
594948486
Dawid oli kunnon hevosmies. Vielä viimeisillä keikoilla hän ja heppa tunkivat väriseviä anaalitappeja SATOIHIN TUHANSIIN faneihin! Anuksien tukkeuduttua ripulit roiskuivat suista ympäriinsä!
David Bowie väitti olevansa kaappihetero.
Tällä palstalla riehuva nimimerkki ex-tissuttaja sen sijaan on julkihomo, umpihomo ja kaappihomo kaikki samassa paketissa.
Bowie oli hieno mies, ehkä vähän irstas ja homahtava, mutta hieno mies ja loistava laulaja. Ihan kuten Mercury, joka tosin oli ihan julkihomo.
Tällä palstalla kaikki ovat vikiseviä hinttejä.
Painu sinä uikuttava hintti vittuun täältä! Jos hieno artisti on vähän tai vähän enemmänkin homo, niin ei se ole mitään!
Sinä taas olet uikuttava pikkuhintti, joka ei ole saavuttanut elämässään mitään paskapökälettä suurempaa.
Kita kiinni!
Auki?
Kiinni
Auki?
Bläääh...
66256416546
R.I.P David.
En ole kylläkään mikään fani,,, oikeastaan en fanita ketään laulajaa vaan arvostan vaan hyvää musaa,,, if you know what i mean,,,
No we don't, so go and do us all a favour and shoot yourself to head.
Uppista uup hinttarit
Taidat sekottaa Bowien Pink Floydiin.
https://www.youtube.com/watch?v=nVhNCTH8pDs
Joo just tää =) ai se oli pink floydin biisi. Kiitos.
RIP David Bowie.
Tämä biisi n elokuvan labyrinth ost.
https://www.youtube.com/watch?v=gJ9BHGX58vQ
Hämmästyttävän kaunis nainen tuo Jennifer Conelly...❤
PANISIN!!!
Hauka panisi vauvaa.
Ei vaan Jennifer Conelly ❤.. ootko ihan taukki?
No etkö ite panis noin kaunista naista?? Oletko homo???
Juu no pidä sitten justin piiperit yms pölkyt.
https://www.youtube.com/watch?v=y-JqH1M4Ya8
työkaveri vinkkasi. Onpahan koskettava biisi... HUH!
Menee samaan kategoriaan The Queenin The show must go onen kanssa.
HuH... nyt on hyvä käydä nukkumaan, mestareilla on rauha, samoin minulla.