Eräs pubiruusu on alkanut pommittaa viestein miestäni. Siis lähinnä facessa. Kuullut varmalta taholta että lapset otettu huostaan, viinaa liikaa ja huumeita joiden takia ollut linnassa. Mieheni kysyy kuulumiset ja vastaus on lähes aina kotona poden krapulaa, kohta taas nukkumaan.Ja kunhan vähänkin selviää niin eiköhän taas juoda? Miten saan järkeä mieheni päähän et antaa moisen olla. On kyllä kerran sanonut tälle naiselle ettei ylintä intoa ole olla yhteydessä..
Vastaukset 2
- janotta-juova
Oletko yrittänyt puhua miehesi kanssa?
- noustress
No ihan sama. Ota iisisti. Ehkä s ruusu tarvii kaveria ja miehes vaa on sille joku joka kuuntelee ni ok. Jos se llähtee sen mukaan ni tervemenoa. Ei o sit sun arvoses. Pelisäännöt selväks mis o rajat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911252
- 76995
- 46707
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste146646Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?83623- 36610
- 49591
Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T14559No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29554- 67546