Naisjuopot

Huldahuolissaan

Eräs pubiruusu on alkanut pommittaa viestein miestäni. Siis lähinnä facessa. Kuullut varmalta taholta että lapset otettu huostaan, viinaa liikaa ja huumeita joiden takia ollut linnassa. Mieheni kysyy kuulumiset ja vastaus on lähes aina kotona poden krapulaa, kohta taas nukkumaan.Ja kunhan vähänkin selviää niin eiköhän taas juoda? Miten saan järkeä mieheni päähän et antaa moisen olla. On kyllä kerran sanonut tälle naiselle ettei ylintä intoa ole olla yhteydessä..

2

269

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • janotta-juova

      Oletko yrittänyt puhua miehesi kanssa?

    • noustress

      No ihan sama. Ota iisisti. Ehkä s ruusu tarvii kaveria ja miehes vaa on sille joku joka kuuntelee ni ok. Jos se llähtee sen mukaan ni tervemenoa. Ei o sit sun arvoses. Pelisäännöt selväks mis o rajat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä on kaivattusi

      Nimen kolme ensimmäistä kirjainta Mar....
      Ikävä
      106
      1656
    2. Minkä ikäinen on kaivattusi

      ja sinä? Vai tiedätkö hänen ikää?
      Ikävä
      78
      1341
    3. El Khamenein arkku K-Kaupan autossa?

      Kyllä kauppias hoitaa?
      Maailman menoa
      136
      1133
    4. Milloin olette

      Nähneet viimeksi kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      74
      1132
    5. Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?

      Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste
      Maailman menoa
      169
      909
    6. Mahdoton tilanne

      Täällä monella tuntuu olevan jumissa oleva tilanne. Joillakin kaipuu ja ikävä on kestänyt jo vuosia. Osapuoli/puolet ova
      Ikävä
      90
      843
    7. Välillä tulee haikeus

      Et kaikki päättyi näin. Etten saanut vastauksia. Ei meitä oltu tarkoitettu. Niin se vain on.
      Ikävä
      78
      824
    8. Tunteilla leikkiminen

      Oletko leikkinyt kaivattusi tai jonkun kiinnostuneen tunteilla, pelannut jotain peliä tai pelleillyt asioilla? Miksi?
      Ikävä
      106
      754
    9. Huomenta

      Rakas... Tiedän että tykkäät minusta😘
      Ikävä
      45
      723
    10. Oothan sä erilainen mies

      Kaikintavoin. Ikävä kyllä en tunnistanut sitä seikkaa aikoja sitten, ja nyt olen armottoman rakastunut. Olen vaan ❤️
      Ikävä
      37
      706
    Aihe