Eräs pubiruusu on alkanut pommittaa viestein miestäni. Siis lähinnä facessa. Kuullut varmalta taholta että lapset otettu huostaan, viinaa liikaa ja huumeita joiden takia ollut linnassa. Mieheni kysyy kuulumiset ja vastaus on lähes aina kotona poden krapulaa, kohta taas nukkumaan.Ja kunhan vähänkin selviää niin eiköhän taas juoda? Miten saan järkeä mieheni päähän et antaa moisen olla. On kyllä kerran sanonut tälle naiselle ettei ylintä intoa ole olla yhteydessä..
Vastaukset 2
- janotta-juova
Oletko yrittänyt puhua miehesi kanssa?
- noustress
No ihan sama. Ota iisisti. Ehkä s ruusu tarvii kaveria ja miehes vaa on sille joku joka kuuntelee ni ok. Jos se llähtee sen mukaan ni tervemenoa. Ei o sit sun arvoses. Pelisäännöt selväks mis o rajat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 81615
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.261926- 69809
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22676Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69651Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647- 42609
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32588- 56575
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?109545- 55528
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42524- 48509
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40503Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20488- 30483