Naisjuopot

Huldahuolissaan

Eräs pubiruusu on alkanut pommittaa viestein miestäni. Siis lähinnä facessa. Kuullut varmalta taholta että lapset otettu huostaan, viinaa liikaa ja huumeita joiden takia ollut linnassa. Mieheni kysyy kuulumiset ja vastaus on lähes aina kotona poden krapulaa, kohta taas nukkumaan.Ja kunhan vähänkin selviää niin eiköhän taas juoda? Miten saan järkeä mieheni päähän et antaa moisen olla. On kyllä kerran sanonut tälle naiselle ettei ylintä intoa ole olla yhteydessä..

2

269

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • janotta-juova

      Oletko yrittänyt puhua miehesi kanssa?

    • noustress

      No ihan sama. Ota iisisti. Ehkä s ruusu tarvii kaveria ja miehes vaa on sille joku joka kuuntelee ni ok. Jos se llähtee sen mukaan ni tervemenoa. Ei o sit sun arvoses. Pelisäännöt selväks mis o rajat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      112
      1103
    2. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      33
      839
    3. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      56
      833
    4. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      65
      767
    5. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      78
      694
    6. Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten

      naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e
      Tuusniemi
      37
      663
    7. Kuka mölyapina

      Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle
      Suomussalmi
      14
      599
    8. Salaattirosvo

      Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia
      Suomussalmi
      23
      550
    9. rattijuoppoja

      tavattu taas Haapavedellä, hyvä että poliisi on valppaana
      Haapavesi
      16
      547
    10. Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen

      Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel
      Kuhmo
      4
      546
    Aihe