Särkenyt itseni kanssasi

Niin se vain on... Joudun luopumaan ja menettämään. Se on yllättävän vaikeaa. Olisin halunnut olla sinun.
5114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mikäs se tuollainen mies on ko luovuttaa?

Äänestä

vai ookko se kalun kyhnyttäjä, jos oot niin oma moka.

Äänestä

Mä "annoin sut pois" tahtomattani koska ajattelin että sä vaan kärsit mun kanssa vaikka sydän huutaa sua älä mee! Oot rakas ja haluun sulle hyvää mies :'( .. Kohta lähdet ja mä en haluis

Äänestä

Kun sillä on kotona oma " vittu" olit vain viihdyke sille

Äänestä

Kootaan sitten. Olet se palanenen toisella laidalla. Ja niin löytää kauniit asiat pelilaudallakin toisensa

Tietysti vastaan, kuin asiaan kuuluu, hänelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suruja kirjoitti:

Niin se vain on... Joudun luopumaan ja menettämään. Se on yllättävän vaikeaa. Olisin halunnut olla sinun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu