Siis mitkä ne oli parhaat öljyt henkilöauton bensiinimoottoriin TM:n testissä lähiaikoina.
Vastaukset 6
- 2006
Tää ei ole kyllä kovin tuore, mutta lieneekö olemassa edes uudempia?
http://tos.pp.fi/koukku/5w-40.pdf - oilman
Kiitos asiallisesta vastauksesta.
- vatipääääliöt
Sinä olet PAOPELLE aivan vatipää. Laitat linkin omaan juttuusi jonka olet itse keksinyt. Sulla ei ole ollut näyttää yhtään analyysitulosta. Joensuun yliopistolla muka tutkittu. Edustatko sinä JOENSUUN YLIOPISTOA?
Jos Joensuun yliopisto väittää kaikkia diamondeja krakkausöljyiksi, niin siellä täytyy olla "tietämys" yhtä "huimaa" tasoa kuin suomi24:n kestotrollilla eli Paopellellä!!
Vie sinne yliopistoon 0w-40 diamondi ja laita analyysitulos tänne näytille. Loppuu sun ääliömäinen paskatrollaaminen.
- 3646363
Teboil siis ylivoimainen kylmäominaisuuksiltaan, niin halvemmassa (Gold) kuin kalliimmassakin (Diamond) kategoriassa. Huomaa mikä öljy on suunniteltu suomessa ja mitkä öljyt on suunniteltu maissa joissa pakkasista ei ole tietoakaan.
- TBrules
Samaa mieltä ja jatkossakin ostan TB:n tuotteita, en mitään ulkomaalaista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531087Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll231069Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514842- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181615Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562