poikottiin

sok osuuskaupat pohjois karjalassa.....katupartiot saa porttiksen sok puljuihin.. mie boikotoin SOK kauppoja...
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samoin

Äänestä

Samaa mieltä. Jos takin perusteella evätään pääsy kauppaan tai ravintolaan. Mitä seuraavaksi. Erotellaanko kohta ihmisiä jollain muulla perusteella? Kuulostaa rasismilta tuollainen erottelu! Tämäkin Tenhunen horisee näitä 90-luvun skinijuttuja. Nyt ei ole 90luku eikä Odinit ole skinejä. Miten vaikeaa tämä yhtälö on ymmärtää? No valitaan jatkossa sellainen kauppa, joka ei erottele asiakkaitaan taustansa perusteella.

Äänestä

Ei retard of odinin jäsenet ole skinejä. Ne on natseja. Samaa pohjasakkaa toki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sokboikottiin kirjoitti:

sok osuuskaupat pohjois karjalassa.....katupartiot saa porttiksen sok puljuihin.. mie boikotoin SOK kauppoja...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu