Minulla on rahaa aivan tarpeeksi meidän elättämiseen. Voit asua asunnossani ja ajaa autollani. Itse ajan etupäässä pyörällä. sinun ei yarvitse siivota tai tehdä muitakaan taloustöitä, minä teen ne! se, mitä pyytäisin sinulta on huomioiminen. voisitko joka päivä vetää minut syliisi, sanoa kiitos ruuasta, taputtaa ohi mennen silloin tällöin pyllylle. Silittää selkääni, kunnteen ruokaa. iltaisin rapsuttelua sängyssä ja lähellä oloa. Antaisit siis läheisyyttä, sekä huomioisit ja katsoisit silmiin?
Mies älä viitsi olla tuollainen
Sopimuskaavake
38219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
kukaan ei ole mulle tuollaista ehdotellut oikeasti...nimittäin voisin vaikka suostuakin
hyvä nainen, eiku siat koiriksi
Ja sinä Musta voisit tulla kylään. olet mielenkiintoinen persoona.
jos toisen tahtoo koiraksi on alennettavan koiraksi ,siis miehet
Aika brutaali ilmaisu.
ja brutaalimmaksi muuttuu, nainen tunne arvosi
Minkälainen on mielstäsi arvonsa tunteva nainen?
joku turvapaikanhakija hellään huomaasi. Ne hakevat juuri tuollaista täysylläpitoa.
En tahdo. Suomalainen mies mieluiten.
Pian niistä suomalaisia tulee, kun ovat heten aikaa oleskelleet täällä, saavat passin jne.
Titenkin koska nukutaan ensi yö?
Vaikka samantien, mutta vain nukutaan.
ja sisäkkäin, jos olisit hän...
HAha, tämä on kyllä päivän paras! Ei tuollaisia naisia ole olemassa, täytyy olla jonkun miesprovoilijan aivojen tuotos!
Aloitus oli sellaisen naisen tekemä, joka oli suhteessaan täysin tyytyväinen siihen, että tein yksin taloustyöt. Rahakaan ei ollut ongelma.. kaiken tein mielelläni itse, mutta puhumattomuus ja hellyys puuttui.
viikon paras tyrkkyilmoitus ;-DDDDDDDDDDD,,,,,,,,,,,,,,
Avioehtosopimus.
Mistä ihmeen kaavakkeesta sä puhut? Rasti ruutuun että kuinka monta kertaa hellyyttä ja seksiä suhteessa vai?
Kun ei tiedä kohtaako kemiat niin ei voi ajatella läheisyyttä ilman haistelua.
Voisin maksaa.
Maksat hieromisesta vai? Taisi eräs siitä mainita tänään, mummun hieromisesta. Haluat siis pelkän seksisuhteen. Olen pahoillani, en pysty sellaiseen.
Voisin maksaa kaikki menot ja kulut.
Huhuh mikä tarjous. :))
Ei ollenkaan huono ehdotus aloittaja. Asenne on aivan oikea. Siinä on vain yks mutta. En suostus miehenä naisen elätettäväksi. Tekisin aivan varmasti oman osani yhteisen hyvinvointimme eteen. Osaan laittaa ruokaa, tehdä kotitaloustöitä sun muuta nikkarointia. Tasavertaisina kumppaneina huolehtisimme toinen toisistamme. Kaiken pohjana on rakkaus. Se on oltava siellä selkäytimessä molemmilla. Kaikki muu kyllä hoituu.
Jos niin haluat. olisin valmis myös yllä mainittuun ehdotukseeni.
Niin, mutta sinä et ole ehkä se tietty nainen, jonka minä haluan. En voi tietää, kuka sinä olet.
Niinpä. Täällä vain leikitään ikäänkuin vastaisi hänelle. uskollisuus kuuluu ennenkaikkea suhteeseen.
mihin saa lähettää hakemuken? mullon kyllä oma työpaikka, auto ja asunto mut ne voidaan ilman muuta hävittää jos on ongelma.
T: mies
Nuo ovat ongelma vain silloin, jos vievät liikaa meidän yhteistä aikaamme.
Saako vielä kuksia tarpeeksi?
Sehän riippuu siitä kohtaako kemiat. Aijai siitä se on kiinni vaikka mitä väittäisit. Mutta sehän selviää vain sillä, että sattuma kuljettaa meidät samaan paikkaan.
saako 20e
Hänelle vastaisin saat, muille en.
MIten voin hakea tuota paikkaa, kävis mulle hyvin, oon komea, treenailen myös, oon yltiö romanttinen, sekä taiteillinen ja omistan tyylitajun, miehinen egoni ei myöskää kärsisi moisesta järjestelystä
Mikä auto? Ei kehtaisi millään pinkillä kauppakassilla ajella.
Joo siis jos nostaisit mua jaloille niin tukisin varmasti.
Hauskan oloinen aloitus. :) Pistää väkisinkin hymyilyttämään, mikä varmaan oli aloittajan tarkoitus? Eiköhän se mie tulisi vähemmälläkin luoksesi jos olette ihastuneita tai rakastatte toisianne?
Ehdotkaan eivät olleet kyllä yhtään hullummat. ;)
M-miehen luokseni noilla samoilla ehdoilla. <3