WOOHOOO

TÄÄLLÄ AMMUTAAN IHAN VITUSTI RAKETTTEJA!!!!!! PASKAT MISTÄÄN AASIAN HIRMUAALLOSTA!!! MEIKÄT PITÄÄ NY HAUSKAA!!!!!!!!111
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hauskanpito, tietenkin!
Mut funtsippa tätä:
Aasian tappaja-aalloissa kuoli satoja ihmisiä kerrostalojen kokoisissa aalloissa! Suomalaisia on vielä hukassa, kuten laulaja Aki Sirkesalo, hänen vaimonsa ja kaksi lasta! Lisäks mun äitin yks opettaja on siellä Thaimaassa löydetty kuolleena. Mä ainakin laitan keräyksiin rahaa, ja haluun auttaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Midnight Rocker kirjoitti:

TÄÄLLÄ AMMUTAAN IHAN VITUSTI RAKETTTEJA!!!!!! PASKAT MISTÄÄN AASIAN HIRMUAALLOSTA!!! MEIKÄT PITÄÄ NY HAUSKAA!!!!!!!!111

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu