Mitä tapahtui turvapaikanhakijatalossa?

Mitä tapahtui turvapaikanhakijanuorten talossa? paikalla helikopteria, ambulanssia, poliisia.
13343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei ollut mamutalo, vaan siitä seuraava lastentarhalle päin, juopot riehuivat...

Äänestä
  • Pehtoorintie 3 ??Ketkä juopot??(vai kaupunkin vuokratalo Huhkolantiellä??)

    Äänestä

Tää on tätä keskittymistä.

Äänestä

Kes-Kit-Ty-Mis-Lei-Ri

Äänestä

ADHD:ltä pääsy kielletty.

Äänestä

Tisukas aheus on yiketi kalittunut. Kai sovi eikille aavis tisuminen, tai kälköholin autto.
Difelaatio popunaseitti yiketi kalittunut keli ystävän arvon.

Yi pide eläistää lakalisootion malaista seksittäisen ypäuksen äurauksena.

LISÄKSI. On kiinnitettävä huomiota mainintaan LASTENTARHAAN PÄIN, ja selvitettävä, että kyseessä ei ollut LAPSELLISET JUOPOT, tai LAPSET JUOPOTTELEMASSA.

Äänestä

Nyt TARKKANA sen VASTAUKSEN kanssa, niin nähdään kummalla puolen AITAA ollaan.

terveisiä pätmänille. AI WAS JUST HAVING SO MUCH FUN!

Vitsi vain.

Äänestä

Kaaaaasua... Komisaario Palmu!

Äänestä

Hyvin syyressä määrin, ön öllyt häväittävissä imperiymien löppyväiheissä, että eriläiset perversiöt jä hällitsemättömät määhäntynkeytymiset övät lisääntyneet, jöhtyen siitä ölettämästä, että enempi ön pärempi.

Jötenkin ihmeesse kyvitellään, että kynhän pervörsiötä märkkinöidään rittävästi jä ilmiö sätyröityy, niin se ölisi jötenkin pärempi, kyin vähän perversiötä, myttä töisäältä ön tödettävä, että emme vöi sen nöjällä mitätöidä jotain vähimmäisilmestystä siihen vedöten, että sitä ei vielä öle tärpeeksi, sämällä tehden ikäänkyin märkkinatyötä sen kyseisen ilmentymän esilletuomiseksi, jöka älyinälkäen öli perimmäinen syy älynperäiseen töimintään, jönkä tävöitteenä öli edellämäinitynkältäisen perversiöäktiviteetin lisääminen hällitysti.

Äänestä

Reinikainen pitäisi saada huittisten karvapaikanhakioiden selvitysmieheksi.mutta kun seon kuollut.onneksi komisaaario rautakallio on hengissä.eikä sitä kaikki komisaarioksi pääsekkään.

Äänestä

Puukko siellä oli heilunut, uhri vietiin kopterilla. Nainen puukottaja, pehtoorintie 3ssa.

ja palatsilla riehuivat kulmalan veljekset, toinen lensi rappuset alas pää edellä, jaloista tunto pois kun poriin lähdettiin pillit päällä viemään.

Äänestä

tietääkö joku mitkä kulmalan pojat?

Äänestä
  • Eikös siellä asu alun perin loimankylästä kotoisin olevat veljekset?Vanhemmat
    taisi muuttaa myöhemmin Nokkamäentielle??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juupasjuu kirjoitti:

Mitä tapahtui turvapaikanhakijanuorten talossa? paikalla helikopteria, ambulanssia, poliisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu