uimahallien matut

tumputtaja_matu

niin kuin oulussa täälläkin rikosilmoitusta kehiin.jos valvojat ei turvaa asiakkaiden turvallisuutta.vaan matut ahdistelee ja tumputtaa suihkussa.

6

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eiongelmia

      Itse säännöllisesti hallissa käyneenä, en ole mamuista mitään poikkeavaa käytöstä huomannut. Kerran joku tuli saunaan uikkarit päällä, mutta lähti pois kun ilmoitin vain alasti. Mahtaako ketjun aloittaja olla vaan kateellinen mamujen pidemmille vehkeille?

      • peenis_katteus

        vertailet miestenpuolella vehkeitten pituuksia eikö uimahalliin mennä uimaan.on meitä joka lähtöön.


    • ahmedmumahasalah

      Jooo.. vehkeet vaan mielessä. Miksiköhän ilmoitit vain alasti ;)

    • ihmetouhua

      Mikä siinä on, että pitää hyökätä sen kimppuun vittuilemaan, joka sanoo ettei ole ollut ongelmia? Jos joku ei ole kokenut matujen osalta ongelmia, niin ette te voi kenenkään kokemaa muuksikaan muuttaa inttämisellänne. Valitettavaa, että mielipiteenvapaus tuntuu koskevan vain maahanmuuttovastaisia mielipiteitä, toisten myönteiset tai neutraalit kokemukset koitetaan heti kääntää muuksi tai mielipiteen esittäjä lynkataan.

      • saunoojaui

        Tää on huomattu. Aloittajan harmiksi en ole myöskään nähnyt yhtään tumputtavaa minkään maalaista uimahallissa, vaikka joka päivä käyn. Uikkarit jalassa saunaan pyrkii usein nuoret klopit jotka eivät ole ihan tottuneet omaan kroppaansa tai ovat muuten epävarmoja alastomuuden suhteen.


    • mukavakatsella

      Uimahalli on täynnä kurttuisia mummoja, vatsakkaita pappoja ja kakaroita. Tummat pojat tuo tervetullutta vaihtelua kelmeiden ihojen muodostamaan käyttäjäkuntaan. Nättejä ovat kuin kolibrit.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      162
      5142
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      195
      4073
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3715
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      59
      3046
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      53
      3000
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1997
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1747
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      36
      1499
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1434
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe