Kuhan vaan tahdoin tuulettaa
Päivää, mulle tulee teinit ja exä syömään
musta2
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tosi kivaa! Mahtavaa että sinulla on niin hyvät välit exäsi kanssa. Itse pilannut välini mutta voisin vain kuvitella lapseni ilon jos näin kävisi joskus. Sitä oli vaan niin lapsellinen ja itsekäs että näin kävi. Ei haittaisi vaikka exäni puoliso olisi mukana. On hyvä tyyppi vaikka ei oikein tunnekaan. Olen onnellinen että exäni on löytänyt onnensa. Ihan järjetöntä tuntea mustasukkaisuutta.
Onneksi sinulla on asiat peremmin. Lapsesi saavat hyvää kasvatusta että ei tarvi aina riidellä ja olla ehdoton kaikessa. Olisinpa itsekin yhtä kypsä kuin sinäkin.
Tuuletat ihan syystäkin. Kuulostat tosi kivalta ihmiseltä ja kivaa päivää sinne!
tiiäkkö, meidän vanhempi teini joka on hiukkasen vaikea, sano heti että joo kun kysyin kylään tulosta. Hyvää päivää sullekin
Ihan huippuu et lapset tykkää:)
Tiesitkö että tulin hyvälle mielelle ja jaksan päiväni paremmin kun tiedän että on olemassa niin huippu tyyppi kun sinäkin. Vaikka sua haukuttu täällä niin on sinulla ainakin yksi fani joka tykkää ihan ihmisenä sinusta kuka oletkaan!
Toivottavasti viikkosi meni hyvin ja sait muitakin hyviä uutisia. Kiitos kun jaksat olla iloinen täällä palstalla. Tämähän on aika ikävä palsta.
hirvee palsta, silti täällä pittää roikkua. Säkin vaikutat hyvältä tyypiltä
onhan se kuha hyvä tuulettaa näin pakkaskelillä on sitten raikkaampi :D