Miks laihutat? Oon pudottanut 3kg
häät.......
naiseltanaisellee
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ihan terveyteni vuoksi yritän että tulen elää pitkää ja teen täysi käännöksen kouluttaudun korkealle tai ainakin yritän. motivoi hieman mensan testittestit voin käyttää tuetoa hyvin eduksi kaikille kun tuemme toisiamme.
Luinpa nopeaan. Mutta onneksi pysähdyin!!
Kirjoituksesi on tosi kannustava ja mahtavaa että et ole menettänyt innostustasi parantaa elämäsi laatua. Se kun voi hukkua ihan keneltä vaan ja itseä pitää muistuttaa siitä. Sinullahan on avaimet itsesi kehittämiseen ja elämänlaatusi parantamiseen. Niin kuin kaikilla.
Kiitos tosi paljon. Ehkä inspiraatio tarttuu sinusta muihinkin!!!
olen kiitollinen sinulle.
Kiitos itsellesi! Muistutit tärkeästä asiasta mistä tarviinkin muistutusta. En usko että on koskaan liian myöhäistä kouluttautua. Toivon sinulle motivaatiota opiskeluun ja että se kestäisi koko opiskelun ajan hyvänä! Jaksamista!
3 kg ei ole kuule yhtään mikään painon pudotus, vaan ihan vitun normaalia painonvaihtelua jokikisen naisen elämässä. Päivässä voi naisella paino heittää 3 kg suuntaan tai toiseen ihan vaan niinkin tavallisesta syystä kuin aineenvaihdunta Että revi pällinaama siittä!!
Miksi lytätä toisen hyvä fiilis. En kyllä osallistu moiseen.
Mitä sitten vaikka olisikin normaalia aineenvaihduntaa. Mistä sen näet keskustelupalstan läpi. Onnea APlle, elä välitä kun aina löytyy haukkujia.
Sano sitten jotain laihtumisesta kun oot laihtunut 30Kg.
3 kg!!!!!! No voi että, näkyykin varmaan sussa ehkä ylimääräisenä nahkapusseina silmien alla kun turvotus hävinnyt korkeintaan silmien ympäriltä ;D