Luin sen jutun ilta-sanomista.
En tykkää enää Maisa Torpasta
Järkyttävää
17105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Miksi? Luulitko, että se on koskaan ollut mikään kiltti ja siveä tyttö? Tuollasia ne on melkein kaikki, paitsi että kaikki ei petä tai pane varattujen kanssa.
minusta,jos et maisasta tykkää?kiva.
Joo kaveri kyllä kelpais.
kaveri.
Antaako kaveri myös pimppiä?
sitä tokaa ja pusuja myös.
No semmonen on kyllä tosiystävä.
Itseäni kiihottaa juuri tuollaiset tyrkky-lutkat, kait sitten jotenkin kieroon kasvanut.
Olet mieslutka ja koet tuollaiset jännittävinä, koska ne edustavat sitä mitä naisesta haetkin.
No aika kaukana lutkasta, ennemminkin vois vaikka kiehtoo nuo just siks, kun itse ujo naisten suhteen
koet tuollaiset jännittävinä, koska ne edustavat sitä mitä naisesta haetkin.
En minäkään, joskaan en kauheasti pitänyt aiemminkaan, mutta tämä vahvisti epäilykset.
Musta Maisa vaikuttaa ihan kivalle ja hauskalle tyypille :) Varmasti on tosi hauskaa seuraakin. Vaikken häntä tunnekkaan. Niin siistin oloinen gimma!
yhden asian naiset ovat vajakkeja, tiesivät he sitä tai eivät.
En ole lukenut ko. juttua, mutta minusta Maisa on aika iloinen tyyppi. En tiedä, en tunne. Jokainen omalla tavallaan!
Maisa on juuri niitä tyttöjä, jotka ajattelee kelpaavansa kenelle vaan. Niin kuin kaikki olisi kiinni siitä, että saa baarissa vieteltyä miehen sänkyyn. Onnistuu keneltä vaan naiselta, jos ei ole aivan riihen seinästä repäisty. Toki he muutaman viikon tai kuukauden huviksi kelpaa kenelle vaan, mutta kunnon miehet kiertää kaukaa tuollaiset. Toinen samanlainen torvi on tämä Jasmin Mäntylä.
kelpaa kaikille miehille pettämismielessä, koska se on niin helposti saatavilla. Elämänkumppaniksi tuskin monelle kelpaisi. Miehet nyt ovat aika heikkoja, jos tuollainen tyrkky tyrkyttää itseään.