Oli vissiin kolaroinut kylällä
musta mercedes
helpottunut
12312
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuliko vissiin vaurioita?
No jopa oli uutinen, vai oliko? jestas sentään:-o
Jestas niin, mistäpä sen tietää uutiseksi?
VVvVaikka luulee olevansa rallikuski niin harva tosiasiassa on
Onko kyseessä sama Mersu, joka oli jo aiemmin tällä palstalla esillä?
No onhan se mersun 200 vapari diesel semmoinen tykki ettei se joka pojalla pysy lapasessa. Aivan liian tehokas auto pojalla alla..
Kyllähä tuo tuntu kakssatku vaparikiisseli vielä kylillä hyrskyttelevän, taitaa täällä koko konkkaronkalla olla väärä mersu kyseessä. Mersu sen kolarin on kummiski ajanu van ei tämä musta (spoilerilla yms härpäkkeellä) varustettu malli.
Lata on paras.
200d ja spoileri *REEEEPS*
Eikö ole muuta tekemistä kuin puhua paskaa nettipalstalla jossa pysyt anonyyminä? Tämä mattamusta 200D mersu joka on varustettu spoilerilla on niin ehjä kuin se enään ikinä pystyy olemaan ja on liikenteessä. Faktat kuntoon ennen kuin tullaan valittamaan.
Joku toljake tuli eilen aamulla keskellä tietä kovalla vauhdilla vastaan valkealla autolla nyppylän takaa heti Kuivasalmen sillan jälkeen Ämmästä päin. Hyvä kun kerkesimme edestä pois melkein penkalle. Peilit melkein hipoivat toisiaan.
Kannattaisi olla varovaisempi tuollaisella möykkelikkötiellä.
Niin ehjä kun pystyy olemaan, mahtaa olla sitten museopeliksi rekisteröity?
Vai onko parempi kuin uusi?
500tkm ei tunnu eikä näy missään?