Mikä on coton de tulearin hinta

Niin mikä coton de tulearin hinta on papereilla ja rekisteröitynä hyvältä kasvattajalta.

Kiitos,kaikille jotka vastaavat :3
5268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noin 1.300 euroa terve pentu hyvällä pedigreellä. Tietty terveenä, sirutettuna ja tarkastettuna. Hyviä kasvattajia löydät nettiä pöyhimällä. Aivan mahtava rotu!

Äänestä

Omani ostin 1000€. Terve koira on kyllä ollut

Äänestä
  • Olemme myös ottamassa Cotonia. Voitteko kertoa miltä kasvattajalta olette noilla hinnoilla ostaneet?

    Äänestä

  • Ostimme 2kpl cotonia hinta oli 1800€ kpl ja on myös suomen huippu kasvattaja toinen on 8 kk ja 13 kk niiden mukana tuli tosin noin 120 € pentu paketit jotka sisälsi ruokaa, taluttimet ,suoja-
    puvut, kampa, harja, ja kunnon iso selkäreppu ei mikään resu vaan kunnon kangasta .Kasvattajan ja kennelin nimeä en mainitse saatte itse ne selville netistä .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Coton_de_tulear kirjoitti:

Niin mikä coton de tulearin hinta on papereilla ja rekisteröitynä hyvältä kasvattajalta.

Kiitos,kaikille jotka vastaavat :3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu