Motul öljy

oilboy

6

4756

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nettipulju-piraatti

      On hyvä. Mutta kannattaako karvakäpälältä tilata? Voi tulla piraattia.

      • oilboy

        Mikä on karvakäpälä?


      • munam
        oilboy kirjoitti:

        Mikä on karvakäpälä?

        Karvakäpälä tarkoittaa uskoakseni samaa kuin karvaranne/mokkakorva.Nimitys värivirheellisistä ulkomaalaisista.


    • Mannol-liettua-HC

      Piraattiöljy on krakattua ja niin on aitokin.

      Mannoolia, kun tilaat, niin saat Suomenssa myytävän täyssynteetisen vastaavaa. Krakattua ja rehellisesti.

      • 973964308

        Piraatiöljy on täyttä paskaa katso oil-club.ru 0w-40 purkissa voi olla vaikka 15-40 tai ihan mitä tahansa... Neste, Teboil ovat nyt vahvoilla.


    • munam

      Paras öljy tähän asti.Ajelen 15th vaihtovälillä.Castrol Magnatec,Mobil 3000 aiemmat öljyt.Alkoi molemmilla 10th jälkeen nostimet lievästi naputtamaan.Motulia kokeilin kaverin suosituksesta.Voi ajaa täydet vaihtovälit ,moottorin äänet ei muutu.Öljyä saa ilman tilaamista ainakin Käpylän varaosasta.Hinta muistaakseni 33e/5l.Suosittelen varauksetta.Auto d5 volvo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      134
      3060
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      7
      1630
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      222
      1354
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1191
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1171
    6. 37
      1041
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1022
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      987
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      954
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      897
    Aihe