Goalle 1.3.

First time to Goa... Ketään muita lähdössä ja jos niin mihin suuntaan? Juttuseura ei haittaisi itsekseen kahdeksi viikoksi lämpöön lentävää nelikymppistä naista... :)
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on varmaan kone täynä niin kö aina. että on lähtijöäitä.

Äänestä

Jos oot ihan paketipel.. porukoissa menossa Goalle, niin taatusti on juttuseuraa, lentokone täynnä. Ja harvoin reittilennoillakaan ihan yksin on.

Äänestä

Voip hyvinnii olla, ettei konneessa muita olekkaan, suat olla yksikseks. Mutta toesaalta jos immeisen suunta on Goa niin eiköhän sinne lähtijät ole lähössä sammaan suuntaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nips76 kirjoitti:

First time to Goa... Ketään muita lähdössä ja jos niin mihin suuntaan? Juttuseura ei haittaisi itsekseen kahdeksi viikoksi lämpöön lentävää nelikymppistä naista... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu