Tunnistekisa

Hänellä näkyi reidet. Oli yhdessä mukavaa.Osti minulle jotain. Ehkä suudeltiin. Ei naitu. Halattiin ehkä.
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ostinko jotain? Mitä?

Äänestä

mulla kutisee ja polttaa reisiä ihan tajuttomasti, eikä lakkaa. Nyt olen raapinut niitä niin, että niissä on sinipunaisia juovia. Kutina alkoi kun tulin pakksesta sisälle ja olin ollut ennen sitä jumpassa. En tiedä, liittyykö tähän, mutten ole koskaan ennen kokenut vastaavaa. Nyt en kehtaa huomenna laittaa lyhyttä hametta päälle, kun juovat näkyy sukkistenkin läpi. :(

Äänestä
  • Siellä on kylmä. Syyhy?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koosminenvärevälillämme kirjoitti:

Hänellä näkyi reidet. Oli yhdessä mukavaa.Osti minulle jotain. Ehkä suudeltiin. Ei naitu. Halattiin ehkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu