jotta lopetetaan tuo turha naeminen. Jonniijoutavoo nylykytystä, aekakin mänöö hukkaan siinä piehtaroejessa ja jiäpi kaikki työt tekemätä.
Ajateltiin kysyy kuitennii jotta mitä mieltä työ muut ootta tästä, onko se viisasta.
Ajateltiin kysyy kuitennii jotta mitä mieltä työ muut ootta tästä, onko se viisasta.
Vastaukset 11
Vanhimmat
On se viisasta.
Impotentille ihan viisas päätös.
On se taas niin lieksalaista tämäkin avaus. Kylä täynnä idiootteja.
"On se taas niin lieksalaista tämäkin avaus. Kylä täynnä idiootteja."
Ei tokkiisa!
Vika on siinä että sie ja muut kaltases ootta nii helevetin onnettoman yksinkertasii ettettä ymmärrä lieksalaisiin nerroutta! Nää ne on tervepäisii jos ketkä!
Ihan kuule etempätä kahtoissa jären valo loistaa Lieksan suunnalta taivaalle niiku ois parempiki kuutamo.
Käy vaikka tarkistamassa jos et muute usko.
Fiksu päätös.
Seksi on yliarvostettua.
-Ilo on lyhytaikainen
-Siitä voi koitua täysin kohtuuttomia kustannuksia
-Asennot joissa seksiä harjoitetaan ovat naurettavia
Oneksi olen peräkammarinpoika. Ihtensä kanssa vaan tarvihtee seksiä harrastella ja joskus bemukan
Vai nii työ teittä.
Sekö Kake-eukolla hanuri repes kokonaa ja olosuhteihe pakosta sitte kahoitta parraaks lopetella.
Ka en tiijä kun en oo kokkeilu. Suattaa kupla ohttaan pullisttuu jos on naemati ees kuukkaaven. Tietennii voepihan sitä talon nurkalla runkata meskit ulos, rattolehteä selaten, jos oikkeen himottaapi. Voehan sitä oman eukon kanssa lopettoohin naemisen ja naeja toesta naesta. Niin mie oon tehny useemman kerran ja kovalla paeneella on mällit lähteny. Kerrankkii kun vetäsin ulos,niin olokapiän yli lenti kaaressa seinälle, ne miähnät ..vaen oli tapetissa pesemistä.
Vai pitäs jättee kello vetämättä, ei onnistu! Tänäiltana pannaan jotta emäntä huutaa!
Minä lopetin mutta eukko ei. Palakkasin sille sitten konsultin, 20 euroo aina vierailusta maksan.