Voitako sä nainne lopettaa?!!!!

Sen kuhertelus sen kaveris kanssa!?
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sitäpaitsi ei se musta ole koskaan johtunut, mutta näin salaisuutena niin hän taitaa olla vähän sellanen bi henkilö ;) Itse olen alkanut painaan vähän jarrua ku alko ärsyttääää

Äänestä

En meijät on liimattu yhteen

Äänestä

Kun soitat ja pyydät anteeksi, loukkasit minua.

Äänestä

heti kun ilmaiset ensin itsesi, kaikki kaverin kanssa on vain pelleilyä. sinua minä niin rakastan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettäolenmustis kirjoitti:

Sen kuhertelus sen kaveris kanssa!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu