Pettänyt minua ja ottipa toisen jonka kanssa pyyhälsi avioon. Nyt ruinaa perääni
Olen vihainen eräälle varatulle ämmälle
Säälittävä
668
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kukaan ei ole pettänyt sinua eikä "PYYHÄLTÄNYT AVIOON" kenenkään toisen kanssa eikä ruikuta perääsi.
En ollut enkä elänyt ikinä suhteessa sinuun.
Tunsimme pintapuolisesti.
Olisin nyt halunnut sanoa sinulle jotakin, mutta eipä näy onnistuvan.
Avioliittoon en pyyhältänyt, vaan menin pitkän seurustelun päätteeksi.
Ja siinä liitossa aion myös pysyä.
Onko sinun niin vaikea käsittää, kuten aikaisemmin, ettei suusanallinen keskustelu miehen ja naisen välillä tarkoita samaa kuin seksi.
Taidat olla trolli, joka yrittää vääristellä asioita, haluamaansa suuntaan!
ÖÖ...oletko ihan terve? Millä perustein tunnistelet että kaikki ketjut kertoo sinusta ja kirjoittajat juttelee sinulle? Oletko teitoinen että se on sairautta jos näet joka puolela viestejä sinulle?
Ei tainnut olla sinulle. Tämä meni varatulle ämmälle=varatulla naiselle, mutta mistä päättelit että sinulle?
Siitä päättelin, että minulle on aiemminkin kohdistettu tällaisia syytöksiä
yhden tietyn miehen taholta.
Hyvä, jos viesti on mennyt perille eikä mies enää puhele ympäriinsä,
että meillä oli keskenämme suhde.
"Menee miehelle" joka hankki toimitilat opinahjoni vierestä!
Huhhuh, hei haloo! Pyöriikö koko palsta sinun ympärillä! Onko tämä sinun tuttuja täynnä??? Kenelläkään muualla ei voi olla samoja asioita tapahtunut? Kukaan muu ei voi olla varattu ja aviossa ? Kaivata jotakuta silti?
Hauska työ :D