Muinainen/Unijukka

Onko huolettavaan raha-asiaan tulossa ratkaisua lähiaikoina, koituuko siitä minulle tappiota? Näkyykö asunnonvaihtoa? Hän joka sulatti sydämeni , tuleeko mitään juttua vai olenko tulkinnut kiinnostuksen väärin?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

raha

Ole tässä passiivisella, vastaanottavaisella kannalla, niin näet mitä eteen tulee.

asunto

Tässä voi tulla jokin yllättävä käänne tai muuten hyvä tilaisuus, joka kannatta kyllä katsastaa. Sen onnistuessa se kääntää monet asiat oikeaan suuntaan !

rakkaus

Kuuntele vaistoasi ja ole valmis tarttumaan hetkeen. Kyllä tässä rakkautta tuntuisi olevan läsnä !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epäselvääkaikkion kirjoitti:

Onko huolettavaan raha-asiaan tulossa ratkaisua lähiaikoina, koituuko siitä minulle tappiota? Näkyykö asunnonvaihtoa? Hän joka sulatti sydämeni , tuleeko mitään juttua vai olenko tulkinnut kiinnostuksen väärin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu