Mulla on niin ikävä sua mies

Vaikka en edes tunne sua niin mulla on sua ihan käsittämätön ikävä..Milloinhan näen sinut?
11174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Seuraavalla kerralla.

Äänestä

Niin se ihastuminen menee ohi.

Äänestä

Miten kauan pitää odottaa?Tää kun on jatkunut jo useita kuukausia..

Äänestä

kuussa?

Talvinen piknik, kevättalvisessa auringonpaisteessa, tahi ihan vaan leffailta?

Äänestä

Käviskö ensviikolla?

Äänestä

Ensiviikolla juu..Luulenpa nähdään että loppuviikosta..

Äänestä

Vähän meni sanat väärään järjestykseen.Nyt nukkumaan.

Äänestä

milloinkohan työvuorot osuu taas yksiin ja pääsen juttelemaan ihanalle misekomistukselle. Nyt jo pari päivää ilman kohtaamista. :(

Äänestä
  • mieskomistuksesta oli kyse..

    Äänestä

Me nähdään melko pian, nainen. Ikävä on ollut sua.

Äänestä
  • Samoin <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanallemiehelle kirjoitti:

Vaikka en edes tunne sua niin mulla on sua ihan käsittämätön ikävä..Milloinhan näen sinut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu