Kukka ja mehiläinen

Etkö jos kerroit lapsellesi seksistä tuota tuota katsos kun mehiläinen lentää kukalle niin tapahtuu he.. hede..hedelmöitys " punastuminen ".
Oliko vaikea kertoa lapsen alkuun paneminen, ehkä hän tiesi sanoen, kuules mutsi kylmää tiedän et anna olla toi takertelu.
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä kerroin kortsuista ja e-pillereistä ja perään "hop hop toimintaa eikä nännin nypläystä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valistaminen kirjoitti:

Etkö jos kerroit lapsellesi seksistä tuota tuota katsos kun mehiläinen lentää kukalle niin tapahtuu he.. hede..hedelmöitys " punastuminen ".
Oliko vaikea kertoa lapsen alkuun paneminen, ehkä hän tiesi sanoen, kuules mutsi kylmää tiedän et anna olla toi takertelu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu