Rapu sydän kaksonen

Onnellinen100

Eilen sain mun kaksostytön omaksi.
2vuotta epäilin ja odotin, turhaan koska parempaa ei ole. Miten kaksonen saakaan kaikki hyvät ominaisuuteni esiin.

5

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fyylh

      Härkä on myös hyvä ja sain sen

    • Saijaketonen

      Kyllä siihen vaikuttaa muukin kuin horoskooppimerkki. Ravuilla on tietyt kriteerit jotka ne asettavat kumppanilleen. Ravut ovat usein omistushaluisia ja mustasukkasia kumppanistaan. Kaksoset taas rakastavat tulla rakastetuksi ja ovat hyvin luotettavia löydettyään sen oikean. Tämä kombo toimii jos samanhenkiset ihmiset löytävät toisensa.

      • Venuksensijainti

        Totta, horoskooppimerkki tarkoittaa pelkkästään merkkiä jossa Aurinko sijaitsi syntymänaikana eikä se ole ainut planetaarinen vaikutus vaan jos rakkaustottumukset kiinnostaa kannattaisi katsoa syntymäkartalta missä päin henkilön Venus sijaitsee - samoin kannattaisi huomioida seitsemäs huone. Tätä varten täytyy tietää syntymäkaupunki ja aika mahdollisimman tarkkaan.

        Seuraava linkki sisältää erittin hyviä tulkintoja:
        http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/Planets666.html


    • Kokeilkaa

      Kaksonen on vitun hyvä. Ei kukaan muu mua ole ikinä ymmärtänyt. Tämä toimii uskon niin.

    • toimii456

      minä rapu (m) mulla kakonen (n)=täydellistä
      naiseni antaa minun olla mies ja hyväksyy minut juuri tällaisena kuin olen. Hän jopa kehuu minua vaikka aina siihen ei syytä olekaan. Olen huomannut itsessäni lisää hyviä puolia ja olen oikeasti onnellinen. Rakkautta saan ja saan antaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      6
      4125
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      95
      2253
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      59
      964
    4. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      834
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      37
      833
    6. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      185
      820
    7. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      34
      811
    8. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      772
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      755
    10. 35
      754
    Aihe