VLien aika aloittaa ISIS lähetystyö Syyriaan

ja Irakiin.

Jeesus tulee noutamaan omansa vasta kun evankeliumi on viety kaikkeen maailmaan.

Koska srk-oppi on se ainoa oikea niin nyt kiireen vilkkaan ISIS läheysytyötä tekemään ja jouduttamaan Herramme paluuta.

Balaton järven sijasta SRK-veljien lähetysmatkat Syyriaan ja Irakiin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Keräämmä seuraavan kolehtin Aimon Olavi ja Arrno ja Matti L veljen menolippua varten.

Äänestä

Ilomielein annamme kolehtia rakkaitten puhujaveljien menomatkaa varten.

Kyllä ISIS-julmurit kaipaavat evankeliumia. Ei niihin muu taida enää tehotakkaan.

Äänestä

Olisihan sitä työsarkaa kun muslimeja lienee n, liki pari miljardia.

Kun ees 10 % sais pelastettua niin ei kallis sovitustyö menisi hukkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VlElma kirjoitti:

ja Irakiin.

Jeesus tulee noutamaan omansa vasta kun evankeliumi on viety kaikkeen maailmaan.

Koska srk-oppi on se ainoa oikea niin nyt kiireen vilkkaan ISIS läheysytyötä tekemään ja jouduttamaan Herramme paluuta.

Balaton järven sijasta SRK-veljien lähetysmatkat Syyriaan ja Irakiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu