Kumpi naapuriksi mielummin?

Rehellinen maahanmuuttaja vai väkivaltarikoksesta tuomittu vapautunut kantasuomalainen?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

heh he, kysymyksesi on aika huonosti aseteltu, mistäs tuo maahanmuuttaja nyt on rehelliseksi tiedetty? ;) Raiskaajia ne on kaikki nuo maahanmuuttaja paskapäät, ei siitä voi kiistellä yhtään

Äänestä

vastaa kysymykseen tollo.

Äänestä

Kumpi tahansa, kunhan ei rikollinen, valehteleva, kiero mustalainen.

Äänestä
  • Muslimithan on viellä kieronpia kuin mustalaiset

    Äänestä

Satuolento vs väkivaltarikoksesta tuomittu vapautunut kantasuomalainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkkkkut kirjoitti:

Rehellinen maahanmuuttaja vai väkivaltarikoksesta tuomittu vapautunut kantasuomalainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu