Onko tuttuja tai oletko Sinä, jotka oikeesti vuokrais mulle (4hlö) asunnon/huoneiston kesäkuulle 3vko 400-600€ ( sis. Vesi sähkö)? Max 5km Budapestin keskustassa. vaatimuksena keittomahdollisuus, oma kylppäri.
Kesäkuulle 2016 Budapestistä 4:lle vuokrahuoneisto
Pauliina42v
1
485
Vastaukset
- neljälle
Tässä linkki mutta hintaa tulee kyllä enemmän.
Noin lyhyelle vuokra-ajalle voipi olla vaikeaa löytää koko asuntoa tuohon hintaan neljälle tai edes hostellista yhteishuonetta. Hostellit perivät 20-30 euroa per. henkilö yö.
www.budapesthome.net
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843212
- 751291
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1761218Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825- 95817