Varokaa hyysärit ettei tule puukosta

987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mielestäni Ruotsi ei kuulu Kankaanpäähän.
Jos olen oikeassa juttu on väärällä palstalla. Tämä on tarkoitettu Kankaanpään asioista keskusteluun.

Äänestä
  • Kyllä hyysäreillä on ruotissa ja suomessa sama unelma ja se mitä voi sattua ruotsissa voi tapahtua myös suomessa.

    Äänestä

  • Musulmaani tappaa kristityn, paska uskonto motiivina. Sääliksi käy omaisia, nuori tyttö, joka joutuu paskasäkin murhaamaksi auttaessaan näitä loisia. Partalapsi pääsee lisäksi pienellä tuomiolla.

    Äänestä

no eihän siitä nyt pitkä aika loppuviimeks ole kun suomi on ollut osa ruotsia, siitä syystähän suomessa koulussakin on pakkoruotsi.. no siltä varalta, että kankaanpään kuntainliitos tulee tampereelle niin tässä siitä tviitti että on sieläkin puukko heilunut.

osaatte sitten kaikki olla varuillanne..

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1195015684119/artikkeli/tampereen soldiers of odin sanoo suojelevansa naisia joukossa naisia pahoinpidelleita.html?_ga=1.152655547.38759343.1437940672

Äänestä
  • Noita naisten pahoinpitelijöitä löytynee nyös kansanedustajien ja ns hyvienkin ihmisten joukosta, ei pidä heti yleistää. Katupartiot ovat rauhallisesti kävelleet kaduilla provosointiyrityksistä huolimatta. mitään laitonta ei ole tehty.

    Äänestä

  • Tampereeltakin löytyy ainakin yksi kansanedustaja (kok), joka pikkasen tuuletteli Eestin pääskyä. Päästipä vielä telkkarissakin kovaa porua, oikein surenkolloa, että oli rakastunut väärään ihmiseen. Eikö sitten enää rakastanutkaan matunaista. Aivan lähimenneisyydessä oli ministerinä mies (kok), joka oli nuorempana tuomittu törkeästä pahoinpitelystä. Hänet sitten palkittiin korkealla viralla EUssa.

    Onhan meilläkin täällä entinen ministeri, joka tuomittiin VOssa taloudellisesta väärinkäytön yrityksestä. Ja siellä sekin istuu Arkadianmäellä niinku kotatooli, milloin pysyy hereillä. Listaa riittää.

    Rikos on aina rikos, tekipähän sen sitten kuka vaan. Toisenheimoiset tuntuvat olemaan pahuudessakin uutterampia. Ja heitä ei kenenkään vielä toistaiseksi ole pakko rakastaa, ei aina edes sietääkään, eikä tämä toistaiseksi ole vielä rikoskaan.

    Äänestä

  • mä ajoin ilman turvavyötä keskuskadulla v2006 ja sain maijan takapenkillä rankaisun ts. päiväsakkoja..


    että tiätte kaikki varoa mun rikoshistoriaa..

    Äänestä

Ei puukottajat aina ole pakolaisia, löytyy K:päästäkin naisia puukottaneita paikallisia.

Äänestä

Niin ja persuista kepuun loikanneita rasisteja jotka kuristavat tyttöystäviin. Yxs rasisti akka on pornotähti. Että tälläisiä valkonaamoja....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HarrasMuslimipuukko kirjoitti:

http://mvlehti.net/2016/01/26/ruotsin-ensimmainen-vok-tyontekijan-murha-ja-kuinka-siita-uutisoitiin/

Sivuilla on myös kuva puukotetusta työntekijästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu