En käytä Facebookia, mutta joskus kun surffailen netissä saatan vilkaista vaikkapa jonkun firman facebook etusivua. Silloin kone valmiiksi tarjoaa, että voisin kirjautua sisään anoppini nimellä ja salasanalla. Ehkä anoppi on joskus käyttänyt facebookia koneellani tjtn.
Miten siis pääsisin eroon tuosta toisen ihmisen facebook tilin tyrkyttämisestä?
Miten siis pääsisin eroon tuosta toisen ihmisen facebook tilin tyrkyttämisestä?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pistä 80 euroa tiskiin ja sen jälkeen 40 euroa tunti, ni mie korjaan.
Entäpä, miten Facebookin käyttäjien pitää toimia, jotta heidän tunnukset ei alkaisi pyörimään toisten koneilla?
Hei Aloittajalle! Ai kun typerää, että ihmiset eivät kommentoi asiallisesti, vaan kaikkea tyhmää heittelevät. Kaikille olisi kiva, jos S24-keskusteluja oikeasti voisi käyttää.
Ap, kommentoin, että mulla samanlainen ongelma siten, että omaan läppäriini olen epäviisaasti tallentanut/'tallennuttanut' pankkitunnukseni. Nyt aina kun menen pankin alkusivulle, niin sieltä tosiaan on suora pääsy tililleni. - Minäkään en tiedä, miten saisin nuo tunnukset pois pankkisivulta valmiina olemasta. Haluaisin kuitenkin kirjoittaa ne joka kerta erikseen uudelleen. Nyt jossakin tilanteessa joku muukin voisi mennä pankkiini koneeltani, tosin se ei nyt just ole ollenkaan mahdollista.
Miten sen saa peruttua, kun Koneen kysymykseen Tallennetaanko, on vastannut myöntävästi. Miten nuo saa pois?