Sää vaan aina petät mua palstal

ei täst palstasuhteest tuu lasta eikä paskaa tolla menol. Koittasit ny pitää sen kiäles kuris. Mut ei sil välii enää, koska soli ny täs. Emmää ees tiärä ooksää tääl ny , mut ei silkää nii välii.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ooks sää se J-kaiffari, joka mul aukoo turpaansa ? P.kadul on meitsin frendei. Emmä kyl päätä aukos.

Äänestä
  • tiähä se on mut mut.. hämyjä et kaikki sen spurkuladon tanopäät ei hiffaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


petettynaine kirjoitti:

ei täst palstasuhteest tuu lasta eikä paskaa tolla menol. Koittasit ny pitää sen kiäles kuris. Mut ei sil välii enää, koska soli ny täs. Emmää ees tiärä ooksää tääl ny , mut ei silkää nii välii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu