huomenna,,olisit parasta kiireisessä päivässäni,:)
mies nähdäänkö
ajattelenvainsinua
17239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mikäpäs siinä. Luultavasti ei kuitenkaan ollut minulle?:-)
Ei kai sille mitään voi jos joku tahtoo nähdä.
On paljon ihmisiä ketä haluaa vain nähdä, eikä muuta.
Voisin kyllä nähdä jiimiehen kanssa...
täällä oon,kilauta kamulle.
On myös ihmisiä, joita ei haluu nähdä, koska alkais
Sopis työpäivän jälkeen. Päivisin on vaan niin hankalaa kaikki vaikka vaivihkaa näkiskin. Saat mun ihan seoksiin halusta ja kaipauksesta :)
Jos tulen sinne sun työpaikan nurkalle norkoilemaan. Muka näyteikkunaostoksilla.
Nähdään,nähdään,nähdään... Jooko? ;)
Oisi mukava jo tutustua.
Hyvää tulevaa päivää jos ei satuta jostakin syystä tapaamaan huomenna. Mut on niitä päiviä merkattu allakkaan.
Haluisin kyllä S-naisen nähdä.
Olisiko onnea,levollista yötä.Eräälle<3.
Olispa onnea niin, hyvää yötä<3
ap niin sopisi minullekkin paremmin työpäivän jälkeen voitaisiin pitkästäaikaa vaihtaa kuulumisia.. niin kuin enenkin nähtiin päivän jälkeen .toivottavasti nähdään pian .hyvää työpäivää..voidaan kyllä jutella puhelimessakin.
Olipa ihana kun kävit.olet parasta päivässäni.kiitos nyt jaksan viikonlopun..Tottakai haluaisin nähä huomennakin..sulla oli kiire..eipä keretty juttelee..
Lähdin käymään vaunulla kattomassa onko se vielä paikoillaan..
Mahtava ilma, kävin hiihtämässä 20v jälkeen ,aurinko paistaa.ja latu hyvässä kunnossa. en kaatunut ...ku yhen kerran..tunnin lenkin tein...Sä olet varmaan myös ulkoilemassa..kun ilma on niin kaunis.
olipa ihana nähdä sinua tänään kuten aina, kun nykyään niin harvoin nähdään...toivottavasti näemme kevättä kohti useammin. ainakin toivon niin..:)ps kaipaan niitä juttutuokioita mitä ennen oli..olet parasta päivässäni...:)