Mun mielestä se on huvittavaa

kun hassahtaneet mammat esittää ulospäinsuuntautunutta ja nuorekasta menestyjää. Menis hoitoon. :D
563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aloitteesi kertoo hyvin paljon sinusta.

Äänestä
  • No no! Jopas sinä innostut!

    Äänestä

Poikarukka onko sulla lainkaan omaa elämää.

Äänestä

Miksi pyörit mammojen kaa. Eikö ikätoverit kiinnosta.

Äänestä

Kyl sä joskus ymmärrät. mitä mietä sä oot miesten moottoripyörähurahduksesta vanhemmalla iällä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helevetintoopeseon kirjoitti:

kun hassahtaneet mammat esittää ulospäinsuuntautunutta ja nuorekasta menestyjää. Menis hoitoon. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu